Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Reklama, polygraf (1)

2011-03-12 10:05

18. mezinárodní veletrh reklamních služeb, marketingu a médií
18. mezinárodní veletrh polygrafie, papíru, obalů a balicí techniky

23-25.3.2011, 10:00 - 18:00
Výstaviště Holešovice


18. ročník veletrhu Reklama, Polygraf patří k tradičním a uznávaným veletrhům v České republice a zajistil si renomé nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Mezinárodní veletrh reklamních služeb a polygrafie Reklama, Polygraf se uskuteční od 23. do 25. března 2011 na Výstavišti v Praze Holešovicích.

V posledních dvou letech prošel reklamní trh mnoha změnami, jejichž příčinou byla celosvětová finanční krize. Nyní ale můžeme konstatovat, že jsou již patrné známky oživení, a že se vše pomalu dostává do normálního běhu. Řada firem se opět vrátila ke standardním marketingovým a komunikačním nástrojům, protože si uvědomují důležitost propagace své nabídky. Očekáváme tedy návrat dynamického vývoje marketingové komunikace, který byl ve srovnání s ostatními obory výjimečný. Reklama byla vždy vůdčím oborem, ve kterém se odrážel vývoj společnosti. Veletrh Reklama, Polygraf si klade za cíl, také přispět k oživení oboru reklamy a polygrafie a nabídnout prostor pro tradiční setkání odborníků. Záměrem připravovaného ročníku je zajistit obsahově kvalitní akci a nabídnout návštěvníkům moderní a otevřený veletrh, jehož součástí bude samozřejmě bohatý doprovodný program, za účasti osobností marketingové komunikace. V současné době pro připravujeme novinky, které mají posunout kvalitu veletrhu ještě dále a přinést větší možnost interakce návštěvníků a vystavovatelů.

CENY VSTUPNÉHO:
Vstupné: 200,- Kč
Zlevněné vstupného po registraci: 100,- Kč
Katalog: 100,- Kč (v ceně je zahrnuto DPH)

Levé křídlo
Signmaking
Velkoplošný tisk a outdoor
 
Pravé křídlo
Reklamní a dárkové předměty
Podpora prodeje
Ostatní reklamní služby

Střední hala
Pre-press
Tiskárny
Papír a obaly
Prezentační technika
Design

Soutěže
Soutěž Duhový paprsek
Soutěž Hvězda 3D reklamy
Soutěž Český Direkt
Reklamní taška roku

www.reklama-fair.cz

 

Komentáře (1)

SPEED PRESS Plus 2011-03-11 09:31:06
Výstava pokračuje... přijďte nás navštívit do největší vzorkovny reklamních předmětů v ČR firmy SPEED PRESS Plus. V termínu 23. 3. - 25. 3. 2011 A co vás čeká ? Vzorkovna o rozloze 460 m2, 500 vzorků nových reklamních předmětů z atraktivní kolekce pro letošní rok 2011. Dalších 7.500 vzorků standartních, značkových i na zakázku vyráběných předmětů, občerstvení a dárek jako pozornost. Neveříte ? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči :) Svoji účast prosím potvrďte obchodnímu zástupci. Adresa místa konání: Freyova 8, 190 00 Praha 9 - Vysočany.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>