Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Podzimní jarmark

2013-11-05 14:10

29. 10. - 18. 11. 2013 na Václavském náměstí


Ty pravé vánoční trhy návštěvníky hlavního města čekají sice až na konci listopadu, atmosféru končícího podzimu a blížící se zimy však již nyní přiblíží Podzimní jarmark. Na návštěvníky čeká několik desítek stánků s rozmanitým vánočním sortimentem a občerstvením i bohatý doprovodný program včetně zahraničních účastníků.

Na Podzimním jarmarku se mohou návštěvníci zastavit až u padesáti stánků s rozmanitým sortimentem. V prodeji se objeví mimo jiné vánoční ozdoby, svíčky, dřevěné hračky a bižuterie. Nedílnou kulisou zde budou i ukázky tradičních českých řemesel. Své umění předvedou například kováři, zručné ruce řemeslníků zase předvedou, jak se pracuje se slámou, milovníci šperků jistě ocení ukázky výrobků z bižuterie. Tržiště vyzdobí typické podzimní motivy – větve a barevné listí. Samozřejmě nebudou chybět ani gastronomické pochoutky.

Podzimní jarmark oživí také doprovodný program, kterého se zúčastní i zahraniční umělci.
Ve dnech 30. 10., 1. 11., 6. 11., 8. 11., 13. 11. a 15. 11. nechá rozeznít svou panovu flétnu Willy Foronda Conte z Bolívie, jehož repertoár tvoří nejznámějších světové melodie. Dále se představí slovinský hudebník, básník, skladatel a herec Andraž Polič-Bard, člen slovinského hudebního seskupení Duo La Boheme, který ve dnech 5., 9. a 16. 11. zahraje francouzské šansony i klasické lidové písně. Domácí scénu zastoupí Alice Krejčí, která ovládá hru na xylofon, dechové nástroje, chrastítka - to vše doprovázené zpěvem. Spolu se svou kapelou zahraje ve dnech 31. 10. a 7. 11. lidové i vlastní písně. Ve dnech 29. 10., 5. 11., 12. 11. a 14. 11. pak vystoupí jazzová kapela Staroměstský Dixieland. Změna programu je vyhrazena.

pořadatel: firma Taiko

http://www.trhypraha.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>