Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Únorové plesy: Ples s kambodžskou princeznou

2011-02-04 10:42

Únor je pomyslným vrcholem plesové sezóny a dokazuje to už jeho první víkend. Ples v Opeře úvodním tancem zahájí její královská výsost kambodžská princezna Norodom Arunrasmy a zábava bude určitě i na krojovém plese, nebo plese žebráků.

Když chce každý do Opery –víkend 5. - 6. 2.

Ples v Opeře je nejočekávanější událostí pražské plesové sezóny. A vy se ho ještě stále můžete zúčastnit, neboť zbývají volná místa. Shlížet na všechnu tu slávu můžete v sobotu 5. února z II. pořadí balkónu a to za 2500 korun. V ceně jsou i doutníky. Vystoupí Jiří Korn, kambodžské tanečnice a výtěžek z tomboly půjde na charitu. Veškeré podrobnosti o plese najdete ZDE. Kontakt na prodej lístku je TADY.

NA PLES V OPEŘE ZBÝVÁ JEŠTĚ ASI 40 LÍSTKŮ NA 2. BALKON!!

V duchu lidové kultury z Hané se ponese 13. Národní krojový ples Folklorního sdružení ČR. Zahraje i Vojenský umělecký soubor Ondráš po půlnoci přijde lidový vypravěč – folklórní bál, jak má být. Program plesu najdete ZDE, informace o vstupenkách hledejte TADY.

Tím sobotní plesová nabídka ale zdaleka nekončí. V sobotu si zatančí také všichni příznivci zkrocení a šlechtění divoké flóry, neboť na Žofíně se už po devětašedesáté roztančí zahradnice a zahradníci. Plesem bude provádět Marie Retková a další podrobnosti najdete TADY.

Pro všechny, kdo se chtějí trochu vymykat, ale společenským tancem nepohrdnou, je nejspíš určena událost s názvem ples žebráků. I ta se koná v sobotu 5. února, tentokrát v Kulturním středisku Průhon. Na programu bude kromě tance cikánek, přednáška o hygieně, setkání s bohatými jedinci a mnoho dalších povyražení. Podrobnosti najdete ZDE.

Víkend 11 až 13. února
Spíše lokální charakter bude mít veselice v pátek 11. února, kterou pořádá Lidový dům Kbely. Chybět nebude ani tombola, ani oldies party. Klasika. Více se dozvíte ZDE.

V sobotu 12.února se v Národním domě na Smíchově opět roztančí páry na Pošumavském věnečku. Folklor a pop, to je kombinace, na kterou lákají organizátoři této zábavy. Kontakt na rezervaci lístků najdete ZDE.

Víkend 19. a 20. února
Další folklórní ples bude hostit v sobotu 19. února Národní dům na Smíchově. Tentokrát to bude Moravský ples. Vystoupí na něm soubory z Moravy i Prahy. Kontakt pro vstupenky a další informace najdete TADY.

V ten samý den si budete moci zatančit také v paláci Žofín, kde se bude konat reprezentační ples městské části Praha 4. všechny tanečníky řádně rozehřejí španělské rytmy. Více informací najdete TADY.

A na závěr opět maturitní plesy Lucerna.

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>