Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Události plesové sezony: Měsíc březen

2012-02-27 09:19

Vrchol plesové okázalosti, ples v Opeře, máme za sebou, a tím, že se letos konal až na samém konci února, chtě nechtě zastínil i plesy následující. Vy si tím ale nemusíte kazit náladu, i v březnu je z čeho vybírat.

Ples Obecního domu
Trochu toho hvězdného pelu ještě zachytíte první březnový víkend, kdy se koná 14. Reprezentační ples Obecního domu (3.března). Tančit se bude ve třech sálech a stejně jako v předchozích letech bude hudba v jednotlivých sálech rozlišena podle stylu.Ve Smetanově síni se bude tančit na hudbu Symfonického orchestru FOK a později tu pak vystoupí třeba skupina Kryštof, živá hudba bude od půl desáté také ve Sladkovského sále a příznivci tance ve víru diskotékových hitů budou večer trávit v Grégrově sále. Vstupenky jsou v cenách 1650, 790, 600 a 490 Korun. Další informace najdete TADY.

Ples jako z doby renesance
Zatančit si dobové tance na dobovou hudbu v sále, který bude osvícen jen světlem svící. Podmínkou účasti je dobový kostým a vlastní stylový pohár na víno, pokud tedy víno pijete. Renesanční ples se bude konat 10. března v prostorách Novoměstské radnice, když si stihnete objednat vstupenky do 4. 3. budete je mít za 250 korun, na místě se budou prodávat za 280 korun. Další podrobnosti včetně seznamu tanců a tipů na půjčovny šatů najdete TADY.

Plesy městských částí a jevištní techniky
Na parket vás 17. března pozvou zastupitelé Prahy 4 a 7. Obyvatelé městské části Praha 4 budou tančit v Paláci Žofín a svůj 14. Reprezentační ples pojali ve stylu „Čtvera ročních období“. Vstupenky v hodnotě od 290 do 990 si můžete rezervovat na serveru Ticketportal. Další informace o plesu najdete TADY.

Přivolávat vytoužené jaro můžete na Jarním květinovém plese Prahy 7, který se bude konat 17. března v KC Vltavská. Jen nevím, jak to ten Vlasta Korec dělá, protože je ohlášen jako moderátor obou plesů, jak na Žofíně, tak zde. Na plese bude pochopitelně bohatá květinová výzdoba. Ceny vstupenek jsou 290 ke stání a 490 i se židlí. Ples začíná od 20.00. další podrobnosti najdete TADY.


Pro ilustraci starší pozvánka na Jarní květinový ples Prahy 7

Hledáte-li v plesové sezoně alternativu s nadhledem, pak zkuste v sobotu 17. března místo Žofína Divadlo na Zábradlí a jeho 10. Reprezentační ples jevištní techniky. Pozvánka je stejně tajnosnubná jako název plesu, ale určitě nebudete zklamáni. Podrobnosti najdete TADY.

Ples na Vinohradech
Závěr plesové sezony přijde z Vinohrad. Již 17. Reprezentační ples na Vinohradech se bude konat už na jaře, 23. března. Na podiu se setkají Alexander Hemala a Josef Taufer. K tanci zahraje několik menších orchestrů, jako Orchestr Josefa Hlavsy, nebo Orchestr Mercury a večer zakončí diskotéka. Ceny vstupenek jsou od 400 korun a veškeré další podrobnosti najdete TADY.

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>