Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

O LÁSCE ŠEPTAL TICHÝ MECH

2010-04-30 11:54

1.5.2010
... aneb máchovská pouť mezi záhonky
Podvečerní happening na oslavu prvního máje, od 19.30 na venkovní expozici Areál JIH

Podvečerní magická procházka naplněná poezií, láskyplnými živými divadelními obrazy, hrou světel a romantikou májové přírody. Přijďte spočinout v zelené náruči botanické zahrady, napojit se na jarní tvůrčí inspiraci a zaposlouchat se do Máchova Máje a dalších básní. Nechte se přenést živými tanečními a výtvarnými instalacemi do jiné dimenze, oddejte se tvůrčímu vytržení za asistence umělců v přírodním ateliéru a skicujte tajemná zákoutí. Zkuste napsat neviditelné vzkazy přátelům či partnerovi nebo se oddejte hudební improvizaci. Večerní instalace ve venkovní expozici bude mít podobu oživlé výstavy, která nemá začátek ani konec, po které se můžete svobodně toulat a jako poutník Mácha vychutnávat jedinečnost tvůrčích i přírodních sil.

Akci ve spolupráci s Botanickou zahradou pro vás připravili Motus o.s., produkce divadla ALFREDVEDVOŘE, Institut světelného designu a Společnost poezie (www.alfredvedvore.cz, www.svetelnydesign.cz, www.spolecnostpoezie.cz ).

Živá zastavení na mechové máchovské procházce vytvořili:

Jan Beneš, Michal Čagánek, Jitka Havlíčková, Tereza Lenerová-Hradílková, Šárka Havlíčková, Jakub Hybler, Milli Janatková, Petra Jančová, Roman Kárník, Howard Lotker, Cristina Maldonado, Anna Synková, Jitka Štecová, Kristýna Taubelová, Yuko Takahashi, Michael Vodenka, Jiří Zeman Sönmez, taneční skupina NANOHACH: Eliška Kašparová, Lea Švejdová, Marta Trpišovská, Jaroslav Kořán - Orloj snivců, Žán Loose, Jan Bezděk, Eva Sádecká a Veronika Švábová.

Občerstvení během máchovské pouti zajišťuje čajovna U cesty, v nabídce nebude chybět ani nápoj saleb připravovaný z mletého kořene vstavače mužského, který má zaručeně afrodiziakální účinky.

Vstupné: děti do 12 let zdarma, pro ostatní jednotné vstupné: 190,- Kč

 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>