Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

NITRO CIRCUS LIVE a TRAVIS PASTRANA

2012-07-30 11:12

26.11.2012 od 19hod, O2 Arena

VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA, A.S.
REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ
CENY VSTUPENEK: 950 - 1950 Kč

NITRO CIRCUS LIVE A TRAVIS PASTRANA – POPRVÉ NA EVROPSKÉM TURNÉ!
NEJVĚTŠÍ AKČNÍ SPORTOVNÍ PODÍVANÁ VŠECH DOB PŘICHÁZÍ V ROCE 2012 DO EVROPY A PŘEDSTAVÍ SE I DIVÁKŮM V ČESKÉ REPUBLICE!


Nejnovější a nejodvážnější adrenalinová živá show, Travis Pastrana‘s Nitro Circus Live, která drží rekordy v návštěvnosti ve Spojených státech, Austrálii a na Novém Zélandu, se poprvé v listopadu a prosinci roku 2012 chystá do Evropy. Půjde o největší a nejodvážnější akční sportovní produkci na světě, která se kdy konala. Na svém prvním evropském turné, které navštíví Spojené království, Švédsko, Německo, Rakousko, Belgii, Nizozemí, Španělsko a Českou republiku, se představí sedmnáctinásobný medailista z X Games a legenda akčních sportů Travis Pastrana.

Celá akce Nitro Circus bude natáčena televizním štábem MTV a materiály budou použity v připravovaném fi lmu Nitro Circus 3D. Kromě Pastrany se představí i přední světová ženská kaskadérka Jolene Van Vugt (CAN), mnohonásobní držitelé rekordů Erik Roner (USA), Jim De Champ (USA), Special Greg (USA) a Dusty Wygle (USA) a někteří další z nejlepších světových akčních atletů. Nitro Circus Live je dvě a půl hodiny dlouhá podívaná plná velkolepých choreografi í akčních sportů. Každá přehlídka spojuje největší a nejlepší freestyle motocross (FMX), neskutečné akrobatické kousky BMX a skateboard akce, stejně jako slavné kousky členů Nitro Circus předvádějících neuvěřitelné a bláznivé výkony na 15 metrů vysoké Nitro Gigant-A-rampě.

Fanoušci mohou očekávat všechno - od tříkolky pro děti, lyže, tandemová kola a motokoloběžky, až po nákupní vozíky, Barbie auto, a dokonce i chladič nápojů. Přehlídka také obsahuje efektní choreografi i FMX, včetně deseti jezdců, kteří předvedou sérii backfl ipů, kterou je třeba vidět na vlastní oči, abyste uvěřili.

Hlavní představitel Nitro Circus Travis Pastrana řekl:“Ještě nikdy jsem nebyl na turné po Evropě a velmi se těším na příležitost představit se tisícům diváků v mnoha různých zemích. Nitro je celé o nás všech, kteří se každý večer snažíme dostat ze sebe o trochu víc, než je v lidských silách, takže nikdy netušíte, co se v našich show přihodí!“

Generální ředitel Nitro Circus Live Michael Porra dodal:“Jsme nadšeni, že tuto úžasnou show můžeme představit vůbec poprvé v Evropě, a dát tak fanouškům možnost vidět nejslavnější postavy akčních sportů. Je to největší produkce svého druhu, kterou kdy Evropa viděla, s rozsáhlým týmem 35 účinkujících. Tohle je představení, které lidem vyrazí dech!“

Pro toto evropské turné byla vytvořena technicky nejmodernější scéna v hodnotě mnoha milionů dolarů, která umožní představit masivní produkci v sérii večerních vystoupení v různých městech po celé Evropě a na jediném vystoupení v londýnské O2 aréně. Jedná se celosvětově o první produkci akčních sportů svého druhu a na její přepravení je zapotřebí 10 kamionů.

Nitro Circus, který založili Travis Pastrana, Gregg Godfrey a Jeremy Rawle, se těší rychlému nárůstu globální popularity, kterou odstartovala novátorská série DVD s Travisem a jeho přáteli, kteří předvádějí neuvěřitelně nebezpečné kousky na celé řadě bláznivých zařízení. V roce 2009 se spojili s MTV a vytvořili nový hit, televizní seriál z produkce Godfrey Entertainment a Dickhouse, který se vysílal v 60 zemích celé dvě sezóny a těšil se velké sledovanosti. To vedlo ke vzniku Nitro Circus 3D filmu, který bude celosvětově uveden koncem letošního roku a který půjde ve stopách filmu Jackass 3D, jenž vydělal více než 120 milionů dolarů v prodeji lístků po celém světě. Nitro Circus Live vznikl díky partnerství mezi tvůrci Nitro Circus a australskou společností Global Action Sports, která se specializuje na sportovní marketing a organizování akcí.

Pořadatel akce si vyhrazuje právo přidat, odebrat, přesunout nebo nahradit umělce nebo měnit program, inzerované ceny, místo konání, zasedací pořádky a diváckou kapacitu.

WWW.NITROCIRCUSLIVE.COM
WWW.LIVENATION.CZ

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>