Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Nike Run Prague 2011 (3)

2011-08-22 10:33

NIKE RUN PRAGUE ZAKONČÍ VELKÁ AFTER RUN PARTY VE ŽLUTÝCH LÁZNÍCH

NIKE VÁS ZVE NEJEN NA NEJVĚTŠÍ BĚŽECKOU UDÁLOST TOHOTO ROKU


V sobotu 3. září 2011 se uskuteční největší běžecká událost tohoto roku – Nike Run Prague 2011. Přijďte fandit a bavit se v centru Prahy a zakončete den na After Run Party ve Žlutých lázních!

Start a cíl běhu se uskuteční v areálu Žlutých lázní. Trať dlouhá 10km povede kolem atraktivních míst v nejstarší části Prahy: Podolské nábřeží, Vyšehradský tunel, Rašínovo nábřeží, Mánes, Národní divadlo, Smetanovo nábřeží, Karlův most, Křížovnická, Plátenářská, nám. Franze Kafky, Staroměstské nám., Celetná, Prašná brána, Na Příkopě, Můstek, Václavské nám., Vodičkova, Lazarská, Myslíkova, Mánes, Rašínovo nábřeží, Vyšehradský tunel, Podolské nábřeží. Jeden z účastníků závodu si odveze stylový Fiat 500 Cabrio, kterého vylosujeme ze všech běžců, kteří proběhli cílovou páskou, a bude mít svůj čas ve výsledkové listině.  Nejrychlejší tým získá produkty Nike v hodnotě 100.000,-.

Desetikilometrového běhu Nike Run Prague se zúčastní také hráči pražské Sparty, basketbalisté z Nymburka, reprezentantky v beachvolejbale a triatlonista Jan Kubíček. Na trati potkáte také bikery Michala Prokopa a Janu Horákovou.

Celý běh bude doplněn celodenním doprovodným programem ve Žlutých lázních. Vystoupí zde např. taneční skupina The Pastels,  hudební hvězdy jako DJ Wich a DJ Robot, Eddie Stoilow, Skyline a celý večer uzavře skupina Tata Bojs. Celým eventem bude provázet Tomáš Hanák. Přijďte fandit do ulic Prahy a bavit se do Žlutých lázní! After Run party začíná ve 16:00 hodin.

Časový plán Nike Run Prague

9.00            Otevření areálu Žlutých lázní
13.00-14.00  Warm-up: taneční skupiny The Pastels, SDA Laciho Strika, The Survivals
14.00         Start závodu
15.30         Slavnostní vyhlášení vítězů
16.00-22.00     After Run Party: DJs Wich a Robot, Eddie Stoilow, Skyline a Tata Bojs

Sledujte webové stránky závodu www.nikerunprague.cz a také Nike fan page na Facebooku www.facebook.com/NikeRunPrague a získejte tak přehled  o všech dalších připravovaných aktivitách.

Komentáře (3)

jarda 2011-09-09 05:46:30
Nez jsem poprve bezel Bechovice,behal jsem nekolik let kondicni behy a neco si o tom precetl,na pr.Dostal E. Beh pro zdravi,Olympia Praha 1976
jarda 2011-09-03 08:43:46
Ted se dovidam,ze bezci pred cilem kolabovali,to se nekdy stavalo i na Bechovicich.Piti ale v cili vzdy bylo a ja jsem si pak sjel tramvaji dolu na Libensky ostrov vykoupat se ve Vltave
jarda 2011-09-03 06:03:00
bezel jsem mnohokrat Kunratickou a Bechovice a byl jsem se na ten nikerun podivat.Myslim,ze bylo moc horko a nekteri bezci byli moc teple obleceni/dlouhe kalhoty a dve tricka/ a malo trenovani /moc tlusti/.Jinak organizace byla velmi dobra

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>