Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

NECHTE SE HÝČKAT NAŠIMI VIZÁŽISTY

2010-10-08 08:10

27. 09. - 23. 10. 2010
Arkády Pankrác

Po celý měsíc říjen je pro návštěvníky Arkád Pankrác připraven pestrý každodenní program.

Trávíte hodiny před zrcadlem, a přesto stále nevíte, jak se nalíčit nebo jaký zvolit účes? Stojíte bezradně před skříní a stejně nejste se svým outfitem spokojeni? Teď už nemusíte! Arkády Pankrác pro své návštěvnice a návštěvníky přichystaly na cestě za krásou zcela ZDARMA jedinečný pestrobarevný program, během kterého vám bude k dispozici tým vizážistů a stylistů. Celou akci zaštiťuje jeden z nejúspěšnějších českých odborníků a poradců přes styling a vizáž Kája Pavlíček, který mimo jiné pracoval jako hlavní vizážista francouzské značky Yves Saint Laurent či Christian Dior.

Stylista Vám zdarma poradí
Každý říjnový víkend mají návštěvníci centra možnost svěřit se na hodinu do péče známého vizážisty českých celebrit Káji Pavlíčka a jeho profesionálního týmu. Stylisté Vám ZDARMA poradí, jak sladit Váš outfit nebo jak ho originálně doplnit či zvýraznit. Stylista Vás doprovodí přímo do obchodů, kde Vás seznámí s aktuálními módními trendy a pomůže Vám najít ten nejvhodnější outfit. Navíc v partnerských obchodech získáte na novou kolekci exkluzivní slevu 20%. Rezervujte si termín s Vaším osobním stylistou zde.

Soutěž o dárkovou poukázku v hodnotě 30.000 Kč
Pro návštěvníky je také připravena tipovací soutěž, kde nákupní centrum jako hlavní cenu věnovalo dárkovou poukázku v hodnotě 30.000 Kč na nákup oblečení, obuvi a módních doplňků a společnost Loreal věnovala balíčky s vlasovou kosmetikou za více něž 700 Kč.

Portrét od profesionálního fotografa
I všední dny se stanou pro návštěvníky Arkád Pankrác nevšední. Od pondělí do pátku budou návštěvníkům obchodního a společenského centra radit přední kosmetické firmy, jak správně pečovat o pleť i vlasy. Návštěvníci se také mohou zdarma nechat nalíčit podle nejnovějších trendů. Jako upomínku na tuto vizážistickou show si mohou účastníci zdarma odnést portrét od profesionálního fotografa, která jistě zpestří nejedno rodinné album. Ukázky práce našich profesionálních fotografů můžete vidět v následující fotogalerii.

Program:

SEPHORA | 4. – 8. 10. 2010
Rádi vás ihned nalíčíme podle nejnovějších trendů nebo vám poradíme jak se cool nalíčit na večerní párty. Představíme vám nejnovější hit - parfém od Paco Rabanne - Lady Milion.
Navíc se můžete zúčastnit soutěže s hotelem Mandarin Oriental!
Nechte se ZDARMA vyfotit profesionálním fotografem Milanem Bejblem

Kája Pavlíček a jeho team | 9. – 10. 10. 2010
Oblékneme Vás dle aktuálních módních trendů.

YVES ROCHER | 11. – 15. 10. 2010
Opojný koktejl vůní a barev francouzské přírodní kosmetiky Yves Rocher, nalíčíme Vás dekorativní kosmetikou této značky a představíme její nové produkty , fotografii zdarma pořídíte u profesionálního fotografa Milana Bejbla.

Kája Pavlíček a jeho team | 16. – 17. 10. 2010
Oblékneme Vás dle aktuálních módních trendů.

DOUGLAS | 18. – 22. 10. 2010
I zde budete mít možnost se nechat zkrášlit vizážisty značky Collistar a nechat si poradit od poradců značek Clinique a Kanebo, navíc si odnesete památku od profesionálního fotografa Milana Bejbla.

Kája Pavlíček a jeho team | 23. – 24. 10. 2010
Oblékneme Vás dle aktuálních módních trendů, slavnostní vyhlášení soutěže "Den se stylistou" o nákup za 30.000 Kč v neděli 24.10. 12.00 hod

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>