Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Módní noc

2010-11-04 11:38

12.11.2010 - 20-23hod
Slovanský dům

Milujete nakupování, modní trendy a stylové párty? Pak nesmíte v pátek 12. listopadu 2010 chybět ve Slovanském domě, kde od 20 do 23 hod. vypukne jedinečná akce Módní noc. Nákupní galerii v centru Prahy ovládnou po vzoru Milána a New Yorku, kde mají podobné akce již svou tradici, krásné modelky, profesionální vizážisté a stylisté i hvězdy přehlídkových mol a showbyznysu. Kromě toho se můžete těšit na atraktivní slevy všech zúčastněných obchodů, které se budou každou hodinu ( do 20 do 23 hod ) postupně zvyšovat a mohou dosáhnout až 70%!

Módní nocí bude provázet moderátorka Lejla Abbasová a hosty večera budou česká topmodelka a módní ikona Simona Krainová, která slavnostně spustí vánoční výzdobu Slovanského domu a zahájí noční nakupování, a charismatický producent a porotce talentové show Jaro Slávik. Modelky agentury Elite odprezentují novou kolekci Jakuba Polanky pro jaro a léto 2011. Modely v současnosti nejúspěšnějšího českého návrháře, jenž působí od roku 2004 střídavě v Praze a Paříži, a jehož prestižní časopis Vogue Italia v roce 2010 zařadil mezi nejnadanější talenty mladé generace, bude navíc možné nejen obdivovat, ale také zakoupit v exkluzivním prodejním koutku.

O hudební program se, za doprovodu DJe, postará zpěvačka Charlie One (rodačka z Anglie, jenž je jednou z nejkvalitnějších interpretek reprezentujících nejen nezávislou scénu, elektronický hudební žánr, ale také průkopnicí taneční hudby. Se skupinou Ohm Square získala dva roky po sobě cenu Akademie populární hudby Anděl) a zpěvák a tanečník Ben Cristovao, který svým přirozeným projevem a nezaměnitelnou barvou hlasu zaujal již v soutěži Česko-Slovenská Superstar.

Vytvořit dokonalou image nebo odborně poradit, ať už s výběrem outfitu nebo líčením, bude připraven tým specialistů – přední česká stylistka Lucie Babičková, vlasoví stylisté kadeřnického salonu Franck Provost a vizážisté v make-up corneru Marionnaud. Nahlédnout budou moci návštěvníci také do zákulisí módního focení a na vlastní oči tak vidět, jak vznikají módní fotografie.

Slovanský dům

Slovanský dům patří mezi významné pražské historické památky a tímto se také odlišuje od ostatních obchodních center. Jeho charakteristická architektura a duch historie z něj dělají unikátní nákupní galerii s naprosto výjimečnou atmosférou.
Největší pýchou a vzácností nákupní galerie Slovanský dům je jeho rozlehlá zahrada ve francouzském stylu, která slouží k odpočinku a relaxaci všem návštěvníkům. Zkrátka oáza v srdci Prahy.
V letošním roce oslavuje Slovanský dům 10. výročí od rekonstrukce objektu a jeho proměny v nákupní galerii. Ta v současnosti nabízí svým zákazníkům komfortní prostředí luxusních restaurací, obchodů předních módních značek, exkluzivních služeb i moderního multikina. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>