Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

MILÁN, NEW YORK, LONDÝN A PAŘÍŽ – „FASHION WEEKS“ EXKLUZIVNĚ V CENTRU CHODOV

2013-08-21 10:29

Centrum Chodov chystá pro své zákazníky skutečně originální program Módní Chodov ve stylu světových „Fashion Weeks“. Každý týden od 7. září do 4. října bude patřit jedné z předních módních destinací - italskému Milánu, americkému New Yorku, britskému Londýnu nebo francouzské Paříži - a značkám, které v centru tato města a země prezentují. Zákazníci si budou užívat mnoha módních přehlídek ozdobených účastí Českých Miss Elišky Bučkové a Terezy Chlebovské nebo Miss České republiky Anety Vignerové či Lucie Křížkové (Váchové). Připraven bude také bohatý tematicky laděný zábavný program i netradiční doprovodné aktivity a soutěže. Tváří a ambasadorkou jedinečné kampaně Módní Chodov se stala světová topmodelka Tereza Maxová. V blízké době proto budou moci návštěvníci centra také podpořit její nadaci nákupem výrobků oblíbené charitativní kolekce TERIBEAR.

Všichni vyznavači módy si užijí stylový program s názvem Módní Chodov, který bude v Centru Chodov probíhat od 7. září do 4. října. Originální akce odstartuje italským Milánem, 14. září vezme zákazníky do New Yorku v rámci amerického týdne, na který 21. září naváže britský Londýn. V posledním týdnu od 28. září se návštěvníci mohou nechat okouzlit Paříží a francouzskou elegancí. „Nápad pozvat české zákazníky do jednotlivých světových metropolí, které jsou skutečnými mekkami módy, se mi velmi líbí. Sama jsem je v rámci své profese měla šanci dokonale poznat a právě tyto patří k mým favoritům,“ uvedla topmodelka Tereza Maxová, ambasadorka celé akce. Módní Chodov přinese bohatou inspiraci a tipy z kolekcí italských prodejen jako Armani Jeans, Aeronautica Militare nebo Diesel, amerických Hilfiger Denim, O´Neill či Esprit, britských ikon Karen Millen, Marks & Spencer nebo T.M.Lewin a v neposlední řadě francouzských Pierre Cardin, Camaieu, Etam a dalších.

Kromě přehlídek značek pocházejících ze čtyř módních destinací bude připraven také bohatý doprovodný program laděný ve stylu jednotlivých zemí. Zákazníci se tak mohou těšit na italské melodie houslového tria Inflagranti nebo vystoupení jazzových hudebníků a taneční formace The Pastels v průběhu amerického týdne. Do britské monarchie je pak přenese koncert skupiny Pangea, revivalu legendárních The Beatles, a Paříž budou evokovat francouzské melodie v podání akordeonisty. V rámci posledního týdne bude navíc na zákazníky čekat bonusové české okénko, které kromě přehlídek tuzemských návrhářů v čele s Helenou Fejkovou zpestří koncert Česko Slovenské SuperStar Sabiny Křovákové.

Přichystány budou také speciální rekvizity a fotokoutky, které pasáže Centra Chodov doslova promění v ulice jednotlivých módních metropolí. Pro věrné zákazníky Centra Chodov bude připravena již tradiční VIP zóna s občerstvením a budou jim poskytnuty tipy na stylové outfity a módní doplňky za zvýhodněnou cenu. Dalším benefitem pro věrné zákazníky bude příležitost získat některou z cen od prodejen centra díky speciálnímu interaktivnímu kiosku. Všichni se mohou zapojit do facebookové soutěže o dárkové karty centra, na jejímž vyhodnocení se bude podílet i topmodelka Tereza Maxová. V rámci exkluzivní spolupráce modelky s centrem  budou navíc mít jeho návštěvníci v blízké době možnost podpořit její nadaci koupí speciální designové kolekce TERIBEAR, a pomoci tak dětem z ústavní péče zpět do rodinného prostředí. Hlavní fashion show se v průběhu nabitého měsíčního programu budou odehrávat o sobotách (7. září, 14. září, 21. září a 28. září) na Čtvercovém náměstí Centra Chodov.

 „Pevně věřím, že naši zákazníci tuto ojedinělou akci ve znamení světových týdnů módy uvítají. Přinese jim obrovské množství módní inspirace a  světových nákupů. Užijí si módní přehlídky a čeká na ně také spoustu lákavých aktivit nebo zajímavá soutěž na našem Facebooku. Touto akcí bychom chtěli potvrdit, že jsme opravdovým trendsetterm a módní destinací číslo jedna,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>