Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Mistrovství ČR v kuličkách na Vypichu

2012-06-06 21:00

9.6.2012, 13-20hod, Vypich

Praha 6- Vypich u obory Hvězda na dopravním hřišti
hraje se na antukovém povrchu
Startovné: 50 Kč
Hrát se bude v jedné kategorii dospělých.
Ceny:  pohár pro vítěze, medaile a diplomy pro 1-3.místo, věcné ceny
Prezentace a trénink 12-13 hod
 
Nejlepších 8 hráčů bude mít zvýhodněné nasazení přímo do osmifinále. V týdnu před turnajem se hrají od pondělí do pátku 4 turnaje (kromě čtvrtka) na kterých můžete získat body do žebříčku, tyto turnaje budou sloužit zároveň jako kvalifikace do mistrovství.
Nasazení budou:
1. nejlepší 4 hráči z kvalifikačních turnajů (podle dosaženého bodového ohodnocení v jednom turnaji, každému hráči se bude počítat nejlepší výkon. Body mohou být za stejné umístění v jednotlivých dnech různé, závisí od počtu i kvality hráčů)
2. nejlepší 4 hráči z první desítky aktuálního žebříčku cvrnkané po posledním kvalifikačním turnaji (nepočítají se již  postupující podle bodu 1.)
3. v případě, že zbudou volná místa, v den turnaje se nedostaví 8 nejlepších, budou doplněni dalšími 4 hráči z kvalifikace (hráči, kteří skončili na 5-8. místě)
4. pokud i po 3.bodě zbude volné místo, osmička bude doplněna dalšími přítomnými hráči podle žebříčku cvrnkané od 11.místa dále.
Další hráči budou nasazeni do pavouka pro 32 hráčů na 9.-24.místo podle dalších umístění v žebříčku, novým hráčům umístění v pavouku určí los (místa 25-32. zůstanou prázdná pro volné kolo osmi nejlepších). Pokud by přišlo víc hráčů, bude použit pavouk pro 64 hráčů odpovídajícím způsobem....a t.d.

http://kulicky.eu/page_turnaje.html

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>