Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Michael Flatley's - LORD OF THE DANCE (1)

2014-02-02 12:06

so 1. března 2014, 20:00 hod
O2 arena

Lord of the Dance - Turné 2014

Nová scéna, nové kostýmy, ještě obtížnější taneční choreografie…

Nejlepší světová taneční show LORD OF THE DANCE – Created by Michael Flatley převlékla kabát a vrací se do České republiky, kde si již v minulosti získala tisíce fanoušků. Ač se to zdá nemožné, i přesto, že se soubor Lord of the Dance v České republice poprvé představil před více než deseti lety, jejich sláva stále neupadá. Důkazem jsou stadióny plné diváků. Vracejí se ti, které show uchvátila v minulosti, s každým představením si však Lordi získávají nové a nové obdivovatele.

Představení doznalo značných změn - nové kostýmy, choreografie, vylepšení scény, nová světla, LED projekce. Vidět "Lordy“ tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili. Co se však nemění, je fantastický příběh Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně, precizní taneční výkony desítek tanečníků v sólových výstupech i nezaměnitelných tanečních formacích, které proslavily irský tanec po celém světě. Vidět Lord of the Dance tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili.

Taneční představení Lord of the Dance slaví úspěchy po celém světě již neuvěřitelnou osmnáctou sezónu. V dubnu 2003, při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal pražskou T-Mobile Arénu, v letech 2004 a 2005 následovala veleúspěšná turné po celé republice. Po krátké pauze se soubor vrátil v roce 2008 a od té doby znovu plní české a slovenské arény.

Tajemství mimořádného úspěchu show Lord of the Dance spočívá do velké míry též v tom, že oslovuje široké publikum bez ohledu na věk, pohlaví nebo kulturní zázemí. Díky této nadčasové, univerzální přitažlivosti se Lord of the Dance zařadili mezi živoucí legendy, zázraky moderního světa. A jejich příběh pokračuje dál…


Více informací: www.lordofthedance.cz

Komentáře (1)

anna 2011-03-08 09:43:05
Nevíte jestli byl v Praze 6.3.2011 Michael Flatley Děkuju

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>