Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Město na kole - Festival kol a koleček

2014-04-07 10:27

12-13.4.2014, Rašínovo nábřeží, vstup zdarma

Rašínovo nábřeží zažilo společně s každoročním festivalem Město na kole již hodně. Nespočet vystavovaných kol, mistrovství ČR BMX v minirampě, exhibice v kolové, BMX flatlandu a v neposlední řadě také akce pod taktovkou Richarda Gasperottiho a jeho Simpleride party. Ať už to bylo ježdění po NS lávkách, nebo loňský slopestyle contest, Gaspi neusíná na vavřínech a posunuje stupeň bikové zábavy zas o kus dál a hlavně blíže k Vám, závodníkům a návštěvníkům!

V sobotu 12.4.2014 ožije Rašínovo nábřeží v Praze otevřeným vyřazovacím závodem ve stylu Speed and Style (dva jezdci se budou poměřovat na dvou paralelních tratích plných překážek). Simpleride.cz pro jezdce připraví trať, kde ihned po startu bude následovat drop přes Mercedes-Benz automobil, tomu budou v těsném závěsu pak sekundovat překážky jako dirtový skok, sekce z pneumatik, pumptrack sekce s klopenými zatáčkami nebo třeba i skinny (úzká) lajna do cíle.

Striktně pohodová atmosféra bude jako vždy vládnout celým dnem, ale pořádek musí být! Je tedy samozřejmě nutná Vaše registrace do závodu, ideálně skrz pod článkem přiložený formulář. U jezdců mladších 18 let bude nutný podpis zákonného zástupce. Kdo nevládne internetem nebo z nějakých důvodů dává přednost papíru, bude mít možnost se do závodu registrovat v den závodu, mezi 10 a 12 hodinou. Obě varianty jsou zdarma!!!

Po celé odpoledne budou probíhat tréninky a finále si necháme na lehký podvečer. Pokud byste následný den (neděle) nevěděli co s volným časem, trať pro Vás bude nadále otevřena. Ale to jsme již předběhli afterparty v klubu PM, která je pro Vás na sobotu připravena od 20:00. Proč je výrazně doporučeno se akce zúčastnit a závodit? Jelikož ČR od dob vlny speed trialů podobný formát závodu nepamatuje a především taky – Kdy se Vám opět poštěstí ukázat svoje technický skills, naběhlý svaly a vychytanej outfit v centru narvaný Prahy?

V porotě, která bude rozhodovat o stylu, zasedne sám Gaspi a Buba, kteří budou po celý den akci i spíkovat, tudíž o srandu bude postaráno dokonale! V případě výhry se bude mezi nejúspěšnější démony rozdělovat prize money v hodnotě 10.000,- Kč!!! A samozřejmě věcné ceny až do desátého místa… kdo ví, třeba si odtáhnete za ruku ještě nějakou fanynku, hehe.www.mestonakole.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>