Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Masopust v Zoo Praha

2011-03-03 10:20

Přidejte se k průvodu masek v Zoo Praha a zavzpomínejte na tradiční oslavu masopustu! Každý, kdo dorazí v sobotu 5. března s maskou, bude mít vstup za 1,-Kč!

Masopustní karneval je spjat s hodováním a veselím. Dnes už většinu z nás následný půst nečeká, ale oslavy přežívají a skotačivý svátek masek se vrací nejen do pražských ulic, ale také do Zoo Praha.

Ať už děti či dospělí, zkrátka všichni, kteří dorazí do zoo v maskách, budou mít vstup za symbolickou 1,- Kč! Kdo přijde bez masky, zoufat nemusí. Od 11 hodin budou ve Vzdělávacím centru probíhat tvůrčí dílna, kde si návštěvníci mohou masku sami vyrobit. Kromě papírových škrabošek budou k dispozici i face-paintingové barvy. Při tvorbě masek se budou moci návštěvníci inspirovat našimi zvířaty, například pitoreskním vzhledem samce tapíra čabrakového, Vasana, který v sobotu navíc oslaví 5. narozeniny.


Tapír čabrakový, foto Petr Rošický

Ve 14 hodin vyrazí masopustní průvod masek od Vzdělávacího centra a projde spodní částí Zoo Praha. Na své cestě pozdraví Vasana a další zvířata. Po návratu zpět ke Vzdělávacímu centru bude průvod zakončen velkolepým představením divadla Mazec s názvem Škatulata tulata.

K masopustu patří hodování  - kdo z účastníků průvodu by se chtěl posilnit, může ochutnat masopustní menu v restauraci Gaston.
Zoo Praha

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>