Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Ledová Praha

2009-12-29 18:37

Pro děti, které se v období pololetních prázdnin (29. - 31. ledna 2010) chtějí pobavit a také si rozšířit své vědomosti o pražských kulturních památkách, je tady Ledová Praha.

Tuto akci pořádá Pionýr a Nadace Dětem 3. tisíciletí ve spolupráci s několika pražskými školami, letos již po desáté. Mediálním partnerem je Český rozhlas.

Počet účastníků akce rok od roku stoupá, stejně tak stoupá i počet dětí z dětských domovů, pro které je to často jediná (a navíc finančně velmi dostupná) možnost, jak navštívit Prahu.

Díky množství spolupracujících institucí nabízí Ledová Praha možnost prožít tři dny v hlavním městě a poznávat jeho historii, památky, navštěvovat muzea i nejrůznější turistické atrakce a dokonce i kulturní představení (koncert, divadlo či film, podle aktuální nabídky Ledové Prahy).

Co Ledová Praha nabízí

Jednotnou vstupenku (slevenku), která Vám otevře dveře do muzeí a galerií (např. Národní či Židovské muzeum, Muzeum voskových figurín) a dalších institucí (např. Pražský hrad, Strahovská knihovna, Loreta, Martinický palác, Bobová dráha Prosek). Všechna tato místa můžete navštívit zdarma nebo za symbolickou cenu.
Seznam muzeí a institucí ZDE.

Máte možnost zúčastnit se koncertu Děti Dětem, který se koná v sobotu 30. ledna 2010 v Kongresovém centru Praha, kde vystoupí děti z celé republiky – finalisté Pionýrského Sedmikvítku, a dále zajímaví profesionální hosté.
K této nabídce je nutný DOPLATEK.

Nutno vyplnit v PŘIHLÁŠCE a včas odeslat!
K této nabídce je nutný DOPLATEK.

Účastnický poplatek
Základní nabídka:
* účast na akci - využití nabídky volného či zvýhodněného vstupného - zdarma

Doprovodné služby:
* ubytování - z pátku na sobotu a ze soboty na neděli - 180 Kč
* jízdenka MHD - síťová jízdenka na MHD v Praze (pro ubytované kolektivy) - 60 Kč
* koncert Děti Dětem - v sobotu večer ve Společenském sále Kongresového centra - 50 Kč
 

www.ledova-praha.cz
 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>