Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: víno, vázičky a adrenalin (3)

2010-09-03 13:53

Devět contestů o celkové prize money 400 tisíc korun. Nerozumíte? Nevadí, stačí zajít v pátek nebo v sobotu na Císařskou louku, abyste pochopili, co s člověkem udělá adrenalin. Hodně adrenalinu. Bude se tu konat další ročník Joyride – festivalu extrémních sportů. Dáváte-li ale přednost klidnější zábavě, máme tu pár tipů i pro vás.

Joyride – hodně bláznivá jízda
Začínal nenápadnou exhibiční jízdou na skateboardech a dnes už je vyhledávaným dvoudenním festivalem všech, kdo si rádi poškádlí hladinu adrenalinu v krvi. Hlavními sporty, ve kterých se budou letos na Joyride – festivalu extrémních sportů, který se koná od 3. do 4. září na Císařské louce a v A- parku Ledárny účastníci jednotlivých exhibičních jízd prezentovat, jsou freestyle motocross, breakdance  battle, bmx a biketrial. Ale hrát se tu bude i paintball, beachrugby, i střílet z luku. Chybět nebude ani hudba. Na páteční program je vstup zdarma, v sobotu se už platí. Podrobnosti najdete ZDE. Informace o vstupenkách TADY.


Joyride 2008

A teď ta klidnější zábava
Všichni, co sbírají keramické hrníčky, talířky, vázičky a podobné činčulky, by si rozhodně neměli nechat ujít hrnčířské trhy na pražské Kampě. Své výrobky tu budou prodávat chráněné dílny i profesionální hrnčíři celou sobotu i neděli. Ani zde nebude chybět doprovodný hudební program. Vše potřebné se dozvíte ZDE.

V sobotu se na Petříně bude konat odložené Piknikování. Stejně jako dříve, bude i tentokrát sponzorem akce jeden nejmenovaný obchodní řetězec, takže se opět budou rozdávat piknikové koše s dobrotami. Piknikovat se začíná v 11.00 a posledníčci budou dojídat mezi 16.00 a 17.00. Více informací najdete ZDE.

Na šťávu z hroznů lisovaných na historickém lisu lákají na Pražském hradě, kde se bude o víkendu opět konat vinobraní. Kromě čerstvé hroznové šťávy ochutnají návštěvníci také burčák a bude možné nahlédnout do zahrad, kde zahradníci pěstují květiny používané na výzdobu hradu při nejrůznějších událostech. Vstup do zahrad je za Jízdárnou Pražského hradu a otevřené budou po oba dva dny od 10.00 do 15.00. Prohlídka zahrad i návštěva vinobraní je zdarma.

Nějaké nové hadříky na podzim?
Už ve vzduchu cítíte podzim? A žene vás to do obchodů s oděvy, abyste si bezodkladně pořídili nejnovější módní kolekci připravenou právě pro letošní konec kalendářního roku? Pak máte příležitost inspirovat se všemi současnými trendy během jediného víkendu. Prague fashion weekend
alespoň tedy slibuje podobné povyražení právě tuto sobotu a neděli. Vzhůru tedy do Pařížské, pro podrobnosti čtěte ZDE.

A nezapomeňte na VyšeHrátky a flower carpet!


Foto zdroj: joyride.cz

kaca

Komentáře (3)

kaca 2010-09-05 09:25:28
Děkujeme Kláro! :)
Klára 2010-09-03 03:07:13
Jejda, málem bych zapomněla na Černošická alotria! http://alotria.urozeni-rvaci.cz/plakaty/2010.jpg
Klára 2010-09-03 12:43:55
Staročeský jarmark v Sobíně u rybníka se koná v sobotu 4.9. od 12 hod. Akce to bude minimalistická (propagovaná byla pouze lokálně), takže kdo nemáte rádi davy a tlačenice a máte to blízko, nenechte si ujít :). Při nepřízni počasí se můžete ohřát ve vyhlášené hospodě Na Hrázi!

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>