Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Joyride 2011

2011-08-28 23:48

3. - 4.9.2011

První zářijovou sobotu se uskuteční už osmý ročník festivalu extrémních sportů JoyRide. Podívejte se na předběžný program.

Program festivalu JoyRide 2011
Sobota 3. 9. 2011 – A-park, Braník

START festivalu ve 12.00 hod.
Mapa: A-park Ledárny – Ledařská ulice

Doprava:
TRAM/BUS:  zastávka Pobřežní cesta
Pěšky cca. 10 minut od nádraží Bráník
Vozem parkujte v přilehlých ulicích Bráníku, nejbližší ulice kolem areálu budou uzavřeny!

JoyRide.cz Stage = BreakDance Arena
Novinka pro rok 2011 – breakdance battle se stěhuje na hlavní stage!
Kvalitnější a masivnější zvukový aparát
Větší tribuna pro diváky
Ještě lepší zázemí pro účastníky
Open battle breakdance
12:00 – otevření prostoru a backstage pro tanečníky
12:15 – začátek registrace na místě
12:00 - Breakdance jam
13:00 - Breakdance 4vs4 a 1vs1, Bogaloosers show, Streetdance jam
18:30 - Finálové battly 4vs4 a 1vs1
20:00 - Vyhlášení vítězů

DJ: Australan
POROTA: Josk (Frenetiks duo, Španělsko), Alfonzo (Survivals, CZ), třetí porotce v jednání
SPEAKER: Lil Pablo (SK)

VEČERNÍ KONCERTY
20:30 – Eddie Stoilow
21:15 – PSH

FMX ARENA
13.00 – trénink FMX contest
14.30 – FMX contest I.
17.00 – FMX contest II
19.00 – FINÁLE FMX contest

BMX JoyRide Contest by VSA XTREME

Open BMX
12.00 – 14.30 registrace do závodů
12.00 – 15.00 volné ježdění, trénink
15.00 – 17.00 kvalifikace jezdců
17.00 – 17.30 trénink finalistů
17.30 – 18.00 FINÁLE
20:00 vyhlášení výsledků závodů na hlavním pódiu

BIKETRIAL, TRIAL

open BMX a MTB závody
12:00–12:00 registrace
12:00–12:45 volné tréninky
13:00–13:45 kvalifikace Freestyle Trial contest
14:00–14:45 finále Freestyle Trial contest
15:45–16:00 exhibice mototrialu – Jirka Svoboda
16:30–17:30 Monty Eliminator race
17:30–18:00 Final jam
Biketrial škola Pepy Dresslera pro návštěvníky – půjčovna kol

Paintball Prague Open Super Contest |12.00 – 20.00

turnaj o prize money s předními českými týmy
vyzkoušení pro veřejnost za symbolickou cenu
12:00 - registrace týmů
12:30 - start turnaje / základní část
17:00 - konec základní části                                                                                           17:00 - 17:30 - pauza                                                                                                                 
17:30 - start play off                                                                                                              
18:30 - finále o stupně vítězů                                                                                                         
19:30 - konec celého turnaje                                                                                                          
20:00 vyhlášní vítězů na hlavním podiu

Grand Prix of Prague - Alpe Adria Cup |12.00 – 20.00
Závod vodních skútrů - novinka JoyRide 2011!
Mistrovství ČR a finále Evropského poháru vodních skútrů Alpe Adria
Maximální adrenalin
Až 150 závodníků z celé Evropy!
 

SATURDAY (SOBOTA 3.9.2011)

9:00 - 11:00 – registration (registrace jezdců)
10.00 - 11.00 - training
12.00 - briefing (rozprava s jezdci)
(Junior, Novice, Ladies) – Runabout – (Expert, Gentlemen, Ski lite) - Freestyle

12.30 - START MOTO 1
1 - Junior Ski Stock (Junioři Stojky Série)
2 - Pro Am Runabout Stock (Sedačky Série)
3 - Pro Am Ski Stock (Stojky Série)
4 - Novice Ski Stock (Nováčci Stojky Série)
5 - Pro Am Ski Limited (Moto 1)(Stojky Částečné Upravené)
6 - Pro Am Freestyle
7 - Expert Ski Lites (Stojky pouze DVOUTAKTNÍ MOTORY)
8 - Novice Ski Open ( Nováčci Stojky Zcela Upravené)
9 - Ladies Ski Limited (Stojky Dámy Částečně Upravené)
10 - Pro Am Ski Gentlemen GP (Stojky Veteráni Zcela Upravené)
11 - Pro Am Runabout GP (Sedačky Zcela Upravené)
12- Pro Am Ski Limited (Moto 2)(Stojky Částečné Upravené)

POZOR!  Závody vodních skútrů pokračují i v neděli 4.9.2011 - program zde!

Mistrovství republiky v boulderingu |12.00 – 20.00

Poprvé na JoyRide festivalu!
Nejlepší horolezci z ČR
Zajímavá show
12:00 – Honza Kareš se pokusí o překonání svého uznávaného světového rekordu v maximu shybů
12:00 – soutěž pro veřejnost ve shybování
13:00 – soutěž pro veřejnost ve skocích na umělé stěně
14:00 – uzavření izolace ženy
15:45 – finále ženy
16:30 – uzavření izolace muži
17:30 – finále muži                                                                                                                             20:00 vyhlášní vítězů na hlavním podiu

Cool Zone
Otevíráme i s barem ve 12:00
celý den repro hudba
stolní fotbálek
LCD se smyčkou programů Prima cool
hry s pořadem re-play
bodypainting zdarma
Vše zcela Zdarma!

Line up od 20:00 až do rána
20:00 – 22:00 Beduan
22:00 – 24:00 Baltazar
24:00 – 02:00 Dramajacqua
02:00 – 04:00 Z-Aires

http://www.joyride.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>