Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Jízdy historickou soupravou metra

2014-04-07 11:29

19.4.2014 10 a 14hod
Zážitková turistika – DEPO KAČEROV TRAŤ „C“
 
Termín setkání je vždy pět minut před zahájením prohlídky (10:00 a 14:00 hodin) před hlavní bránou depa Kačerov, adresa: Sliačská 1, Praha 4. Zde budou návštěvníci seznámeni pracovníky jednotky Správa vozidel Metro s bezpečnostními pravidly v areálu Dopravního podniku. V následujících 45 minutách bude návštěvníkům odborným výkladem představeno depo metra Kačerov s prostorem k zodpovězení dotazů. Po hodině opustí souprava Ečs 38. kolej depa Kačerov, a vydá se na koleje tratě C. Během cesty, budou mít návštěvníci jedinečnou příležitost prohlédnout si kabinu strojvedoucího tohoto historického vlaku v běžném provozu i s praktickou ukázkou práce strojvedoucích, kteří budou vlak obsluhovat v dobových uniformách. Dále se seznámí s výhledem na rozsvícený tunel metra s kratičkou zastávkou v tubusu mostu přes nuselské údolí, navštíví se soupravou zázemí obratiště metra ve stanici Nádraží Holešovice a nahlédnou do mnoha dalších jinak nepřístupných míst provozu pražské podzemní dráhy. To vše s náležitým odborným výkladem stále přítomných pracovníků Dopravního podniku.
Po absolvování jednoho kola v relaci Kačerov – Nádraží Holešovice a zpět, absolvují cestující zážitkové jízdy „zátah“ se soupravou do jejího domovského depa Kačerov. Předpokládaná doba trvání celé prohlídky je 120 minut.

 
Termín: 19.4. a 21.6. 2014


Čas: 10:00 a 14:00
Cena: 150,- Kč/osoba
Děti do 10 let zdarma (bez vstupenky) za doprovodu alespoň jednoho z rodičů (s platnou vstupenkou) za podmínky, že v případě naplnění vozu nemusí být zajištěno pro dítě místo k sezení.

Dopravní spojení:

autobusová doprava ze stanic metra linky C na autobusovou zastávku Depo Kačerov: ze stanice Kačerov: linka č. 170 směr Jižní Město ze stanice Roztyly: linka. 118 směr Dvorce ze stanice Budějovická linka. 118 směr Roztyly a linka č. 121 směr Sídliště Spořilov

Podmínky pro veškeré trasy:

V prostorách haly depa platí zákaz fotografování! Vlakový dispečer může v naléhavých případech zrušit jízdu soupravy Ečs nebo metra typu 81 - 71. Návštěvníkům bude nabídnut náhradní termín. V případě pozdního příchodu není provozovatel povinen návštěvníka vpustit do areálu. Zážitek mu v tomto případě propadl. Na místě setkání se vstupenky neprodávají, jejich zakoupení je možné pouze na www.prahatechnicka.cz .Bez platné vstupenky nebude návštěvníkům umožněn vstup do areálu.


Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>