Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Jízda kreativců

2013-07-03 11:30

Kolik kreativců se vejde do jednoho metra?

Intel Jízda kreativců – tak se jmenuje nový projekt společnosti Intel, jehož cílem je pozvednout povědomí o Ultraboocích a konvertibilních noteboocích a ukázat, že pokud někdo chce na cestách nejenom obsah konzumovat, ale také ho i tvořit, tak je UltrabookTM to pravé.

V této souvislosti připravil Intel na čtvrtek 18. července 2013 soutěž, v rámci které budou moci všichni zaregistrovaní účastníci vyhrát designový konvertibilní ultrabook. Jejich úkolem bude během cesty v metru z konečné na konečnou na svých noteboocích, ultraboocích či tabletech vytvořit kreativní elektronické dílo na jedno ze zadaných témat. Přesná pravidla soutěže, možnost registrace a další informace najdete na stránce projektu: www.jizdakreativcu.cz.

Většina uživatelů moderních technologií nyní při výběru notebooku neví, po jakém modelu sáhnout, aby na něm mohli nejen pracovat doma, ale vyrazit s ním i ven a neomezovat svou kreativitu třeba právě při cestách hromadnými prostředky. Chceme jim proto ukázat, že na trhu jsou na výběr modely, které mohou zároveň používat jako notebook i jako tablet, takže nejsou ničím omezení,“ říká Pavel Svoboda, PR manažer společnosti Intel.

Výsledné práce účastníci Jízdy kreativců odevzdají organizátorům v cílové stanici. Poté je vyhodnotí porota složená ze zástupců společnosti Intel a odborníků z oblasti technologií, účast v porotě přislíbil i známý spisovatel science fiction děl a fotograf Ondřej Neff.

http://jizdakreativcu.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>