Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Jarní prázdniny v Aquapalace Praha (1)

2014-02-02 14:23

Konečně jsou tady. Prázdniny! Tedy alespoň ty jarní. Týden volna pro všechny školáky se nezadržitelně blíží. Vždyť jsou také v termínu od 3. února do 16. března 2014, podle jednotlivých regionů. A pro rodiče tím nastává otázka – Kam s dětmi?

Máme pro vás skvělý návrh, u kterého nebudete muset řešit počasí a kde vás nezaskočí déšť, sníh a ani tma v brzkém odpoledni. Přijeďte i s dětmi do Aquapalace Praha a užijte si tu celý den v teple a u vody. Tady se na počasí ohlížet nemusíte, v Aquapalace je teplo po celý rok!

Ačkoli oficiální prázdninový týden na Prahu-východ, kam Aquapalace Praha spadá, vychází až na 3.-9. března, prázdninový program včetně animací, soutěží a her, tu poběží po celou dobu prázdnin, tedy už od 1. února do 16. března.

Zábavu v Aquapalace si najde doslova každý. Pro malé i velké nezbedníky tu čeká 135 metrů tobogánů a spousta skluzavek, a že jízda po tmě a točení ve spirále je zábava i pro velké, zažijete sami na vlastní kůži. Umělé vlnobití vás přiláká za dobrodružstvím ve vraku lodi, a dravý proud divoké řeky odnese do venkovní části, avšak se stále teplou vodou. V potápěčské jámě si zase můžete zkusit ponor s plným potápěčským vybavením. Každý den, po celou dobu prázdnin, se pak pro malé i velké budou konat ve Vodním světě animace, soutěže a zábavné hry.   

Relaxovat pak můžete ve vířivce, na masážní lavici nebo si udělejte pohodlí na lehátku na relaxační terase, anebo naplno využijte služeb saunového světa, kde na vás čeká nepřeberné množství saun s různými ceremoniemi, které umocní váš saunovací zážitek. A odměna pro dospělé? Ve wellness centru se můžete oddat masážím či kosmetice, nebo potrápit své tělo ve fitness, kde vám jsou k dispozici nejmodernější stroje, jedinečné trenažéry a skupinové či individuální lekce.

Pokud nevíte, co dřív, a chcete si s rodinou užít několik příjemných dnů spojených s relaxem, sportem a výlety, zůstaňte v Aqauapalace déle a využijte speciálních rodinných nabídek hotelu Aquapalace Prague, který je držitelem prestižního ocenění Holiday Check jako nejlepší rodinný hotel v ČR.

Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague je součástí areálu Aquapalace a nabízí příjemný pobyt i rodinám s dětmi. Všechny služby hotelu, počínaje ubytováním a snídaní přes pobyt v aquaparku až po návštěvu restaurantu, jsou koncipovány tak, aby se do nich děti mohly zapojit. Líbí se vám třeba nápad se ZOO koutkem v lobby hotelu nebo se schůdky na recepci, aby vám děti mohly pomoci s ubytováním? Pro rodiny jsou k dispozici i speciální pokoje s velkou postelí pro rodiče a patrovou postelí pro děti, kdy vybavení pokoje poskytuje maximum pohodlí pro všechny. Pestrá nabídka dětských jídel i tematické bufety určitě nadchnou nejenom vaše děti.

A co je na tom všem nejlepší? Ubytováním v hotelu ušetříte! Zůstanete-li v hotelu Aquapalace Prague na jednu noc, získáte tím vstup na dva dny do Aquapalace Praha. Vaše děti si chtějí užít zábavu, a to nejlépe s vámi! Více na www.aquapalace.cz

Komentáře (1)

출장마사지 효능 2022-05-18 05:34:40
Sleep is one of the most important biological processes for the body and mind since that is when the body is able to heal and repair on a deep and sustained level.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>