Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Přijďte fandit na Staromák

2011-05-13 09:24

Čeští hokejisté na mistrovství světa postoupili mezi nejlepší a teď je čekají další zápasy, které rozhodnou o tom, zda se bude slavit jako loni. I vy je můžete podpořit u velkoplošné obrazovky!

Led-diodová obrazovka o rozměrech 6,5 x 5,2 metru, která zprostředkuje zápasy našeho týmu i dalších mužstev, které jsou na špičce světového hokeje, je připravena na Staroměstském náměstí.

Nyní už záleží jen na našich hokejistech, jak se celá situace bude vyvíjet dál. Společnost Taiko, která má s organizací těchto přenosů bohaté zkušenosti, je připravena i na vítězství. V případě, že ale český tým ve čtvrtfinálovém zápasu neuspěje, nebudou přenosy na náměstí pokračovat.

"Rozhodli jsme se především proto, že věříme v úspěch českých reprezentantů a v jejich postup mezi nejlepší čtyři týmy. Výbornými výkony našeho mužstva na šampionátu žijí samozřejmě také Pražané a návštěvníci hlavního města, a tak jsme jim chtěli umožnit společný prožitek už od čtvrtfinále. Věřím, že i jejich hlas pomůže symbolicky na dálku českým hráčům k vítězství," říká pražský primátor Bohuslav Svoboda, který společně s předsedou finančního výboru Petrem Hulinským a předsedou výboru pro volný čas, sport, cyklostezky a výstavnictví Petrem Břízou patřili k iniciátorům středečního přenosu pro veřejnost na Staroměstském náměstí.

Při našem postupu do dalších bojů o medaile nebude chybět ani doprovodný program. Hlavní město Praha ve spolupráci se společností Taiko připravuje program, který by zpestřil čas před či po jednotlivých zápasech. Osloveny budou české hvězdy populární hudby či hudební skupiny. Na místě bude možné zakoupit také občerstvení – nápoje v plastových kelímcích, klobásy či šunku.

Zdroj www.praha.eu,  Oskar Exner, redakce portálu
Oskar Exner, redakce portálu www.praha.eu

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>