Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Hmatovka...aneb Bez medu to nejde

2012-06-04 15:53

2.6.2012 - 17.6.2012
Venkovní expozice - Výstavní sál, denně 9 - 19 hodin, větší skupiny objednejte se! A 16. ČERVNA MEDOVÝ DEN!

Šestnáctá hmatová výstava seznámí nejen zrakově postižené návštěvníky s životem včel. Na výstavě nebudou poletovat živé včelky, k vidění a osahání budou modely včel, pracovní pomůcky a produkty, které s včelami souvisí. Součástí výstavy bude rovněž ukázka zajímavých medonosných rostlin. Je libo sladká tečka nakonec? I ta bude. V podobě ochutnávky některých z mnoha medových produktů.

Stejně jako ty předchozí, doprovodí i letošní ročník hmatovky zvukový průvodce, popisky v Braillově písmu a zajímavosti z rostlinné a živočišné říše.

Výstavu tradičně pořádáme ve spolupráci se Zoologickou zahradou hl. města Prahy, Humanitárním sdružením PROTEBE, Vyšehradskými včelaříky a Výzkumným ústavem včelařským v Dole.

Na všechny exponáty je dovoleno sahat. Na výstavě budete mít možnost zapojit nejen zrak, ale i hmat, čich, sluch, chuť.
Hmatová výstava nás zavede i na venkovní expozici, kde na nás čekají označené medonosné rostliny a stávající včelařská expozice.

Po celou dobu konání výstavy je k dispozici průvodcovská služba. Pro větší skupiny je nutná rezervace: Eva Vítová, mobil:603 582 191, e-mail: eva.vitova@botanicka.cz nebo pruvodci@botanicka.cz.
..
A navíc 16. června...MEDOVÝ DEN...ve spolupráci s Allianz, Humanitárním sdružením PROTEBE, Vyšehradskými včelaříky, Výzkumným ústavem včelařským připravil tento program:

v 10.00 a 13.00 Prohlídka včelařské expozice
v 11.00 a 16.30 Veřejné vytáčení medu

Soutěžní kvíz o ceny, poradenská služba, prodej medu, medoviny, medové kosmetiky, perníku

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>