Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Hlubočepský masopust 2014

2014-02-23 19:39

1.3.2014, 13:30 se maškary místní seřadí na Hlubočepském nádraží

Milé maškary, strašidla a příšery, co šmejdí, již čtvrtý hlubočepský masopust bude 1. března 2014. Sejdeme se na hlubočepském nádraží před půl druhou. Přespolní maškary mohou využít motorák, který vyjíždí ze Smíchovského nádraží ve směru Beroun přes Rudnou ve 13:31 hodin. V Hlubočepích je přivítají maškary místní a společně v jednom pestrém průvodu se za zvuku bubnů a rozverných písní společně vydají obveselit hlubočepské sousedy, kteří něco dobrého k snědku i k pití připraví. Pro zájemce budou také připraveny podrobné informace týkající se nejisté budoucnosti Hlubočep a Prokopeského údolí, které je ohroženo předimenzovanými a neekologickými projekty developera JRD.

I tentokrát bude pro průvod masek od 16.00 hodin připravena Besední restaurace ve Slivenecké ulici č. 7, kde začne defilé dětských masek a volba královny/krále masopustu. Vstupné přiměřené! Bude se tancovat, hodovat a pít nejprve při kapele Vrtule 1, večer pak nastoupí Soul Collection s latinskoamerickými rytmy, které nikoho nenechají v klidu. Okolo 22:00 přijdou na řadu výborní DJ Wootep se “Swing or Die” a DJ Aztek.

Na zahradě restaurace bude oheň a jídlo, v sále se nebude kouřit zhruba do 20.30 hodin – počkáme, až odejdou děti. Na sále proběhne tombola pro děti i dospělé. V salonku bude připraven fotografický ateliér Photon, který maškarády a jejich kamarády zvěční.

Masky nutné do průvodu i na vnitřní rej. Pro zájemce však bude jako vždy otevřena proslulá Radčina šatna, z jejíchž útrob jak z módního budoiru vyměněni vyběhnete.

Masopust je slavnost sousedská, pospolitá, ba přátelská. Přijďte tedy za kamarády, vezměte s sebou kamarády a ti ať s sebou vezmou zas své kamarády!

Těšíme se!

Masopustní vejbor ve složení

Marie, Radka, Ivan, Honza, Hynek, Markéta, Mongol, Klára, Honza, Martin, Karina, Julie, Maťo, Olina, Jakub

http://www.podutesy.cz/masopust/hlubocepsky-masopust-2014.html

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>