Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Hajdulafest 2010 - ČARODĚJNICE NA HOSTÍKU

2010-04-29 22:24

!!!díky bagrování Hostivařské přehrady je bohužel Hajdulafest 2010 zrušen !!!

30.4.2010 od 14hod
Hostivařská přehradaProgram

14-16h Dětské Souteže o ceny
-  opekání buřtů pro děti ZDARMA!
-  pálení dětské čarodějnice

KAPELY:
17.00-18.00h MINDWAY
www.mindway.cz
Kapela Mindway působí na české i zahraniční hudební scéně od roku 2003.Energií nabitá vystoupení kapely jsou ukázkou dokonalé souhry živých nástrojů a samplů v originálním hudebním mixu. Samotnou tvorbu lze označit za nenucenou kombinaci rocku a elektroniky s alternativními, popovými i metalovými prvky. Skladby žánrově vycházejí z hudby kapel typu Faith No More, Deftones či Placebo, s nadstavbou elektroniky inspirované například skupinami Depeche Mode, The Prodigy, Skinny Puppy apod.V prosinci 2003 Mindway natočili první úspěšné EP Rulez. O půl roku později navazuje další EP Back On Feet. Díky oběma nahrávkám se Mindwaydostávají do širšího povědomí posluchačů i promotérů v Čechách i za hranicemi. Některé písně se dokonce objevily na několika zahraničních kompilacích. Skladby z obou CD hrála také některá česká a mnohá zahraniční rádia.Mindway mají na svém na kontě i zajímavé koncertní úspěchy. Představili se na většině velkých českých festivalů (např. Noc plná hvězd, Trutnov Open Air, Benátská noc, Sázavafest, Nokia Strahov Open Air apod.). Byli pozváni na jeden z největších evropských festivalů - Przystanek Woodstock 2004 (300.000 návštěvníků) v Polsku, v srpnu 2004 byli organizátory i publikem vybráni nejlepší kapelou festivalu Rockpreis v německém Annabergu. Holandský festival Dinxpop (2005) přivítal Mindway v roli headlinerů, stejně jako německý festival Summer Open Air (2006).

18.20-19.20h FAKE TAPES
www.faketapes.cz
Jedna z neprogresivnejších pražských kytarovek, která svým vekovým prumerem nepresahuje dvacet let. Na ceské scéne pusobí jen neco málo pres dva roky, ale již v soucasné chvíli s energií vymetá pražské kluby a útocí na okolní mesta s prekvapivým úspechem. Fake Tapes mezi ostatními vycnívají pro svuj charakteristický zpev, zvládnuté aranže a sveží energii ztransformovanou do žánrove dost rozmanité hudební performance.

19.40-20.40h THE POOH
www.thepooh.cz
Můžete nás buďto milovat, nebo s námi souložit!; tvrdí o sobě mladá, ambiciózní kapela THE POOH, která působí na hudební scéně od roku 2005. Charakteristická je pro ně žánrová fúze, intertextualita, a velmi energická live show. Tvorbu THE POOH formuje ležérnost, potměšilá žertovnost a ironie, ve které se zrcadlí i hudební kořeny špinavých 90´s kytar. V aktuálním soundu kapely můžeme slyšet bezpočet zahraničních vlivů (z těch známějších např.: Queens Of The Stone Age, The Racounteurs, Arctic Monkeys..), pro které tvoří základ melancholické melodie Eleven, Marka Lanegana či Muse.

21.00-22.00h THE CELL USA/CZ
www.thecell.cz
Předkapela ZZ TOP USA Česko-americká kapela The Cell vystoupila před ZZ Top USA 26. Května 2009 v pražské Tesla Areně. V polovině dubna odjela v Lousianě turné Prison Break Tour 2009, kde zahráli na šesti klubových scénách.V roce 2006 vystoupili před John Mayall USA, Tito and Tarrantula USA/MEX,Olympic CZ. THE CELL byla založena v roce 2002 z jasným stylovým záměrem směřujícím do oblasti blues, jižanského rocku, hard rocku, ale i lyrických balad. Za velice krátkou dobu nasbírala mnoho zkušeností z klubových podií na festivalech a větších koncertech i za hranicemi České republiky.


po 22h DJ ......

VSTUPNÉ 90,-kč
DĚTI VSTUP ZDARMA !

http://www.hajdulafest.cz/

 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>