Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FOTOFATA 2014

2014-01-14 11:34

11.1.2014 - 14.6.2014
Ve spolupráci s fotografem Topi Pigulou proběhne v roce 2014 již třetí ročník fotografických kurzů FOTOFATA 2014.  Šest měsíců – šest kurzů – šest témat pro fotografické nadšence a milovníky rostlin.  V kurzech jsou stále volná místa.

Každou první sobotu v měsíci od ledna do června mohou zájemci fotografovat to nejlepší, co v daném měsíci areál Botanické zahrady v Troji nabízí. Jednotlivé kurzy na sebe navazují jen částečně, takže lze absolvovat jeden termín i celou sérii. Každý blok má své samostatné téma. Dvacet nejlepších fotografií z projektu Fotofata bude celé následující léto vystaveno v prostorách Botanické zahrady Troja.

V ceně kurzu je zahrnut nejen vstup do celého areálu BZT včetně skleníku Fata Morgana, ale i vyjednané povolení práce se stativem.

S ohledem na omezený počet míst v kurzech není možné platit kurzovné na místě v hotovosti. Rozhoduje pořadí přihlášek a včasná úhrada kurzovného. Čtěte prosím pozorně instrukce níže.

O LEKTOROVI:
Topi Pigula
Od roku 1985 publikoval stovky článků včetně fotografií v širokém spektru periodik: Koktejl, Inmagazín Hospodářských novin, Mladá Fronta, Lidové noviny, Bionoviny.  Na kontě má několik vlastních fotografických výstav, jak autorských  (Island - cesta č. 1, Skrytá krása Krkonoš), tak spoluautorských  (např. Jeden okamžik v Německu, Příběh cestovatele, Výběr magazínu Koktejl) u nás i v zahraničí. Zároveň se autorsky podílel na čtyřech knihách (Krkonošská čítanka, Čítanka z Jesenicka, Bioindikace a biomonitoring, Na cestě1).
Více informací najdete na www.topi-photo.cz, kde je i nabídka dalších kurzů a přednášek.

TÉMATA JEDNOTLIVÝCH SEMINÁŘŮ:
LEDEN - 4. 1.
Zasněžená japonská zahrada a sbírka bambusů + první část skleníku Fata Morgana - polopoušť)
ÚNOR - 1. 2.
Fata Morgana - tropický nížinný les + pokud už pokvetou vilíny či  krokusy)
BŘEZEN - 1. 3.
Drobné cibuloviny; Vřesovce (Erica sp.) na vřesovišti podél viniční zdi; Rostliny z rodu Adenium
DUBEN - 5. 4.
Jaro na plné pecky: drobné cibuloviny, narcisy, tulipány, japonská zahrada - v případě hezkého počasí venkovní fotografie
KVĚTEN - 3. 5.
Výstava bonsají v japonské zahradě; Kultivary středních a vysokých kosatců; mrazuvzdorné palmy - spíš celky a polocelky v dolní části venkovních expozičních ploch
ČERVEN - 7. 6.
Vinice sv. Kláry + posezení u vínka a fotek ve viničním domku

PŘIHLÁŠKY A PLATBY:
Vyplněním přihlášky si pouze na následujících 10 pracovních dnů rezervujete místo v kurzu. Do tohoto data je třeba provést bezhotovostní platbu kurzovného na účet 2200447973 / 2010. Variabilním symbolem je Vaše datum narození ve tvaru RRMMDD + číslo kurzu na který se hlásíte (leden = 0114). Konstantní symbol je 0308. Pozor, bez variabilního symbolu nejsme schopni Vaši platbu spárovat!

STORNO:
Účast na kurzu lze stornovat nejpozději do pěti pracovních dnů před datem konání akce, a to emailem na adrese fotofata@topi-photo.cz(uvedena i v přihlášce na kurs). Pořadatel potvrdí obdržení požadavku na storno.

PŘIHLÁŠENÍ NA CELOU SÉRII KURZŮ:
Pro zájemce o účast na všech 6 jednotlivých blocích jsme jako bonus připravili roční permanentku do areálu Botanické zahrady Troja a roční předplatné časopisu Travelfocus. Přihlásit se můžete přímo u Topiho Piguly na  fotofata@topi-photo.cz.
Všechny další dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese fotofata@topi-photo.cz nebo přímo na emailu lektoratopi.pigula@seznam.cz

 www.fotofata.cz.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>