Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Finále České juniorské ligy amerického fotbalu 2010

2010-11-15 12:50

V sobotu 20. 11. 2010 od 17 hodin (výkop 18:00) proběhne v SYNOT TIP ARÉNĚ Finále České juniorské ligy amerického fotbalu 2010! Kromě atraktivního finále dvou nejlepších týmů, Vás čeká pestrý doprovodný program! Těšit se můžete na dovednostní soutěže pro vylosované návštěvníky o zajímavé ceny našich partnerů. Díky exhibičnímu utkání v podání hráčů do 15 let zjistíte, že FLAG FOOTBALL je zcela nekontaktní verze amerického fotbalu vhodná zejména pro mládež a nenáročná na realizaci (pouze 5 hráčů proti 5, není potřeba obvyklá výstroj, jednoduchá pravidla). Moderátorem celé akce je opět Ondra Vodný!

V přestávce v poločase vystoupí profesionální skupina INFINITOS se svou Pyro show a rovněž dojde k losování ze všech přítomných diváků o exkluzivní ceny (Multimediální tablet Mivvy, Mp3 přehrávač Sony a PC hra Mafia II ). Po skončení utkání na Vás čeká slavnostní ceremoniál, součástí kterého bude vyhlášení vítězů, předání pohárů a medailí.

Základní vstupné je 130,- Kč. Po předložení letáku sleva 50,- Kč (v distribuci ve vybraných restauracích McDonald’s, prodejnách QUIKSILVER a SK8 SHOP ANDĚL, partnerských fitness centrech Fitplus a také v Nákupním centru Eden). Držitelé karet ISIC, ITIC, ALIVE a STAFF mohou využít akce 1+1 zdarma (k zakoupené vstupence jedna zdarma). Mládež do 15 let vstup za symbolických 15,- Kč. Do VIP sektoru na klubová sedadla jsou vstupenky v hodnotě 500,- Kč včetně rautu. K prvním 500 prodaným vstupenkám DÁREK. Předprodej vstupenek je možný na pokladnách SYNOT TIP ARÉNY.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>