Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: Náplavka pod vodou, naštěstí máme Café v lese!

2013-06-07 11:59

Muzejní noc, hlavní akce nadcházejícího víkendu v Praze, musela být kvůli povodním zrušena. O náhradním termínu se zatím jedná. Snad vám spraví chuť Festival středomořských chutí a vůní, nebo páteční koncert v Café v lese.

Všechny chutě středomoří
Po dlouhé zimě a chladné jaru se už jistě těšíte na dovolenou někde v parnu. Navnadit se můžete o víkendu na Ovocném trhu, kde se bude konat další ročník gastronomického svátku Festival středomořských chutí a vůní. A aby iluze vytouženého volna byla ještě větší, instalují pořadatelé na tržiště i plážová lehátka. Podrobnosti najdete TADY.

Monikino kino a Katarzia
Z Náplavky se do Café v lese
přesunul koncert, na který jen tak nezapomenete. Monikino Kino (Petr Marek a Monika Midriakova) a slovenský objev Katarzia vystoupí dnes, v pátek, večer v klubu Café v lese. Vstupné pouze 100, peníze se využijí pouze na náklady, zbytek půjde na povodňové konto Člověka v tísni. Pokud jste o účinkujících ještě neslyšeli, přečtěte si pěkný text Pavla Klusáka. Více ZDE.


Katarzia - Spýtala som sa

Místo do muzea do archivu!
Muzejní noc je zrušena, ale městský archiv bude otevřený. V neděli můžete nahlédnout do největší části Archivu hlavního města Prahy. Dozvíte se, jak a jaké historické dokumenty se archivují a bude připraven i program pro děti. Více ZDE.

Botanická zahrada vytrvala!
Severní pokladnu mají sice zavřenou, ale jinak je Botanická zahrada v Troji otevřena. Navštivte Trvalkové dny, v sobotu dokonce s dvěma workshopy, při kterých se můžete naučit, jak trvalky vysazovat do květináčů i záhonků. Podrobnosti najdete TADY.

Dětský den u Milosrdných sester
Pod Petřínem bude opět dětský den, tentokrát v sobotu 8. června.
Zahrají Buchty a loutky a setkáte se s pedagogy lesních dravců. Těšit se také můžete na koláče a cukrovinky z kuchyně S. M. Stanislavy. Podrobnosti o programu najdete TADY.kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>