Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FÉR RANDE

2010-11-03 12:41

čtvrtek 11. listopadu 2010, 18.30 hod.
restaurace Maranatha v BB Centru Brumlovka 

věková kategorie: ženy 25 - 38 let, muži 27 - 40 let..

Cena 590 Kč zahrnuje:
•   setkání s minimálně 10 single muži/ženami, kteří se chtějí seznámit
•   uvítací drink
•   FAIR TRADE & BIO občerstvení během večera
•   teplá večeře formou bufetu
•   dárkový balíček na rozloučenou
•   přítomnost moderátora v průběhu celé oficiální části večera
•   není určeno pro ženaté muže a vdané ženy, buďte seriózní a respektujte ostatní účastníky
Všichni Martinové mají 10 procent slevu ze vstupného!

Proč se jmenuje rande „fér“? Protože se nejen férově seznámíte, ale zároveň podpoříte celosvětový systém FAIR TRADE – formu spravedlivého obchodu bez dětské práce a chudoby...

Trávíte podzimní večery sami u počítače nebo se psem? Chtěli byste to změnit, ale máte málo příležitostí, jak se seznámit s novými lidmi? Vyzkoušejte seznamovací večer Fér rande. Můžete tam potkat zhruba deset zajímavých protějšků najednou. Strávíte příjemný, zábavný večer. Třeba už strávíte letošní Vánoce ve dvou… 

 

Co účastníky Fér rande čeká?
Nová metoda seznamování, která se rozšířila po světě v 90. letech, vychází z toho, že základní vzájemné sympatie či nesympatie se obvykle mezi lidmi projeví během několika minut. Na Fér rande se tak sejde až 30 mužů a žen, kteří spolu v první části večera absolvují kolo tříminutových rozhovorů „face to face“. Zaznamenají si, jak na ně kdo působil a vyberou si, jestli by někoho chtěli poznat blíž. Těm dvojicím, kde dojde ke shodě, předají organizátoři vzájemné kontakty.
Na rozdíl od některých podobných akcí se účastníci Fér rande nemusí spoléhat jen na intuici prvních tří minut. Je to totiž ještě druhá, společenská část večera s hudebně-taneční programem, při kterém se mohou ještě trochu víc poznat. „Společný program je geniální věc. Taková "druhá šance", jak přítomné poznat a rozmyslet se, koho z nich bych někdy ráda znovu viděla. Navíc jsme se přitom opravdu pobavili,“ říkala jedna z účastnic Fér rande.

Fér rande už má dvouletou tradici, za tu dobu se na večerech sešlo několik stovek lidí. Jak splnila dosavadní Fér rande očekávání účastníků?  Přeskočily nějaké jiskry? Našli účastníci někoho, s kým by se rádi seznámili blíž? „To, že se zamiluji na první pohled, jsem nečekala. Na to jsem už dost velká holka. Spíš jsem si chtěla otestovat své schopnosti komunikace s odlišnými lidmi, se kterými bych se možná nikdy nesetkala. Poznat nové, zajímavé lidi. A to se mi splnilo,“ říká další z účastnic Bára. Z každého Fér rande vyplynulo několik „shod“, tedy dvojic, které vyjádřily přání se znovu vidět. „A určitě už se odehrála i nějaká „soukromá“ rande. Od několika účastníků máme přislíbeno, že pokud se díky Fér rande zrodí trvalý vztah, pochlubí se nám. Z toho bychom měli opravdu velkou radost,“ konstatuje Lenka Černá.

Specialitou Fér rande je to, že podporuje tzv. Fair Trade, neboli spravedlivý obchod. Během večera mohou účastníci ochutnat některé Fair Trade dobroty a něco málo se o tomto rozvojovém projektu dozvědět.

K účasti na Fér rande je třeba se předem zaregistrovat, registrační formulář je na stránkách www.fer-rande.cz, kde najdete i další termíny a podrobné informace, včetně cen vstupného a podmínek registrace. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>