Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Farmářské tržiště Náplavka

2013-08-27 15:21

NÁPLAVKA – RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ, VLTAVSKÁ NÁPLAVKA, BLÍZKO PALACKÉHO MOSTU, PRAHA 2

KAŽDOU SOBOTU od 8.00 – 14.00 


Přijďte ochutnat a nakoupit! Přijďte se přesvědčit jak chutnají české a čerstvé potraviny z farem. Zelenina, ovoce, bylinky, maso a uzeniny, květiny, sýry, chléb a pečivo, mošty a šťávy, destiláty i víno, med a mnoho dalšího! Tržiště každé úterý, čtvrtek a sobotu také nabídne snídani a občerstvení z čerstvých tuzemských sezónních potravin. Nebudou chybět také biopotraviny. Mimo to zde můžete 24 hod načepovat čerstvé mléko z farmy z mlékomatu. Podporujte svého farmáře!

Naše trhy jsou pro ty, kteří chtějí nakoupit čerstvé a české lokální potraviny. Pro ty, kdo s námi sdílejí vášeň pro kvalitní nebo domácí výrobky. Naše trhy jsou taky pro lidi, kteří je v této zemi umějí vypěstovat či vyrobit, a k tomu dovézt na Farmářské tržiště.

Co můžete koupit
zeleninu, ovoce, čerstvé maso z českých farem, uzeniny z malých rodinných řeznictví, dobré pečivo, klasicky pečený chléb, zákusky a sladkosti z regionů, domácí kysané zelí a nakládanou zeleninu, vynikající mléčné výrobky i v biokvalitě, vajíčka z domácích chovů a z malých farem, poctivá kuřata, chlazené domácí těstoviny. Jak si už návštěvníci zvykli, jsou součástí sortimentu farmářského trhu na Náplavce i mořské ryby z Jadranu jako exotický vodní host, součástí tržiště je i rybí gril, síly můžete načerpat z fair trade kávy..

Náplavka, Praha 2
Soboty od 8:00 do 14:00
TRAM 3, 4, 7, 10, 14, 16, 17, 21 stanice Palackého náměstí
METRO B - Karlovo náměstí, východ Palackého náměstí a vlevo pěšky dolů na Náplavku přímo k řece Vltavě

www.farmarsketrziste.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>