Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Farmářské tržiště Kubáň

2011-11-28 10:37

Farmářské tržiště Kubáň, Kubánské náměstí, Praha 10

Přijďte ochutnat a nakoupit! Přijďte se přesvědčit jak chutnají české a čerstvé potraviny z farem. Zelenina, ovoce, bylinky, maso a uzeniny, květiny, sýry, chléb a pečivo, mošty a šťávy, destiláty i víno, med a mnoho dalšího! Tržiště každé úterý, čtvrtek a sobotu také nabídne snídani a občerstvení z čerstvých tuzemských sezónních potravin. Nebudou chybět také biopotraviny. Mimo to zde můžete 24 hod načepovat čerstvé mléko z farmy z mlékomatu. Podporujte svého farmáře!

Naše trhy jsou pro ty, kteří chtějí nakoupit čerstvé a české lokální potraviny. Pro ty, kdo s námi sdílejí vášeň pro kvalitní nebo domácí výrobky. Naše trhy jsou taky pro lidi, kteří je v této zemi umějí vypěstovat či vyrobit, a k tomu dovézt na Farmářské tržiště.

Co můžete koupit

Čerstvou zeleninu podle sezóny: chřest, brambory, cibuli, mrkev, celer, petržel, květák, pórek, dýně, okurky, papriky, čerstvé sezónní ovoce od jahod po hrušky, sadbu, byliny, květiny, mléčné výrobky kraví, kozí i ovčí, sladkovodní ryby, masíčko a uzeniny, vajíčka z alternativních i domácích chovů, český česnek, tuzemské houby, med, skvělé pečivo sladké i slané, koření, a také čerstvě nadojené mléko přímo z mlékárenského automatu, a občas ručně vyráběné cokoliv.

Kubánské náměstí, Praha 10
Úterý a čtvrtky 8:00 - 18:00
Soboty 8:00-14:00
TRAM 6, 7, 19, 22, 24 stanice Kubánské náměstí
METRO A Strašnická, odtud 2 stanice tramvají 7
METRO A náměstí Míru, odtud 8 stanic tramvají 22www.farmarsketrziste.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>