Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Farmářské tržiště Jiřák

2012-01-29 22:20

náměstí Jiřího z Poděbrad ("Jiřák"), Praha 3

Farmářské tržiště Praha (Archetyp, o. s.) oznamuje začátek farmářské sezóny 2012 na Jiřáku, aneb s krátkou přestávkou startujeme již 21. ledna 2012. Děje se tak hlavně na naléhání fanoušků farmářských trhů a pravidelných zákazníků, kteří jsou zvyklí nakupovat na svém farmářském tržišti.

Jelikož je farmářských trh venkovní záležitost, musíme se přizpůsobovat aktuálnímu počasí. Týká se to například omezení prodávat zeleninu na venkovních tržištích, pokud uhodí mrazy. Ostatní farmáře to ale neomezuje. Můžete se tedy těšit především na uzeniny, čerstvé pečivo, mléčné výrobky – mléko, jogurty, čerstvé i sýry, máslo, ryby, maso, med, ale třeba také keramiku nebo rukodělné výrobky spojené s gastronomií.

Od 21. 1. 2012 se můžete těšit na normální provoz farmářských trhů na Jiřáku. Pravděpodobně začátkem února začne pravidelně fungovat i Náplavka, o ostatních trzích budeme včas informovat

Co můžete koupit
Čerstvou zeleninu
podle sezóny: chřest, brambory, cibuli, mrkev, celer, petržel, květák, pórek, dýně, okurky, papriky, čerstvé sezónní ovoce od jahod po hrušky, sadbu, byliny, květiny, mléčné výrobky kraví, kozí i ovčí, sladkovodní ryby
, masíčko a uzeniny, vajíčka z alternativních i domácích chovů, český česnek, tuzemské houby, med, skvělé pečivo sladké i slané, koření, a také čerstvě nadojené mléko přímo z mlékárenského automatu, a občas ručně vyráběné cokoliv.

Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3

Středy 8:00 - 18:00
Soboty 8:00 - 14:00
TRAM 11 náměstí Jiřího z Poděbrad, 10, 16 Vinohradská vodárna (1 min pěšky)
METRO A – náměstí Jiřího z Poděbrad

www.farmarsketrziste.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.