Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Farmářské trhy na devítce (2)

2011-06-14 23:14

Další Farmářské trhy na devítce začínají 2. dubna

Dosavadní poznatky z nedávné obnovy těchto trhů v několika částech Prahy jednoznačně potvrdily prospěšnost jejich pořádání. S vědomím, že zájem spotřebitelů o nabídku čerstvých produktů je trvalý a současně jsou podporováni čeští pěstitelé a chovatelé, schválila také Rada naší MČ spolupořadatelství vlastních devítkových Farmářských trhů“, informoval zástupce starosty Mgr. Adam Vážanský. Konkrétně budou na prostranství parkoviště u polikliniky Prosek a to vždy v sobotním termínu, kdy tato plocha není využívána klienty místního zdravotnického zařízení. Vhodně by měly doplnit a rozšířit nabídku obdobných trhů ve Vysočanech, připravovaných obchodními centry Fénix a Harfa.

Devátá Městská část v uzavřené smlouvě s pořadatelem na zkušební období od 1. 4. do 31. 12. 2011, jejíž součástí je rovněž podrobný Provozní řád Farmářských trhů Prahy 9, jednoznačně vymezila sortiment prodávaného zboží tak, aby plně odpovídalo charakteru těchto kdysi oblíbených trhů a sledovanému záměru poskytnout veřejnosti požadované čerstvé výrobky domácí provenience, případně doplňky, související s udržováním lidových tradic.

Zájemci o prodej mohou kontaktovat pořadatele na e-mailové adrese agentura.mag@centrum.cz  nebo na telefonním čísle 739 561 723, pí Cardová.
 

Komentáře (2)

chainsaw dance 2021-10-01 09:28:52
I have researched and searched about it, your information is useful to me
flip coin 2021-08-13 07:00:33
There are many blogs on the Internet. But I can definitely say that your blog is amazing. It has all the qualities a perfect blog should have.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>