Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Mistrovství Evropy v softballu (1)

2013-07-03 12:00

7.7. - 13.7.2013, Praha

Už za pár dní projdou areály v Bohnicích a Tróji zatěžkávací zkouškou. Na sportovištích budou přítomny stovky lidí. Účastníci, organizátoři a hlavně fanoušci, ti všichni budou muset dodržovat základní pravidla pro to, aby se šampionát odehrál bez problémů a všichni si ho užili tím nejlepším možným způsobem. V následujícím článku se dozvíte všechno, co potřebujete vědět před kontrolou vstupenek u vchodu.

Vstupenky
Vstupenky na mistrovství Evropy si budete moci zakoupit přímo u vstupu do obou areálů a také v sítích TICKETPRO a SAZKA TICKET. Celodenní vstupné vyjde na 100 Kč, děti do 10 let mají vstup zdarma. Týdenní permanentku pořídíte za 500 Kč. Více o vstupenkách zde.

Doprava
Oba areály se nacházejí mimo centrum Prahy, jsou však poměrně snadno dostupné městskou hromadnou dopravou. Její využití doporučujeme všem návštěvníkům, kteří se chtějí vyhnout možným problémům s parkováním. Přijedete–li autem do Bohnic, můžete zaparkovat na označeném odstavném parkovišti u hlavní ulice. V Troji parkovací místa organizace šampionátu nezaručuje.

Pohodlné spojení do Svoboda Parku nabízejí autobusové linky 102 a 200, které jezdí s krátkými intervaly ze stanice C Kobylisy. Po cca desetiminutové cestě vystupte na konečné zastávce Sídliště Bohnice, odkud vede značená cesta ulicí Feřtekova přímo do areálu. Do trojského areálu se nejlépe dostanete ze stanice metra C Nádraží Holešovice. Na výběr máte buď autobus 112 nebo tramvaj 17. V obou případech po několika minutách dojedete na zastávku Trojská, kde vystoupíte přímo u areálu.

Přesun z jednoho areálu do druhého vám zabere necelou půlhodinu. Ze zastávky Trojská na Sídliště Bohnice jeďte tramvají 17 na Kobylisy, kde přestoupíte na autobus 102 nebo 200. Mapy a podrobný popis cesty naleznete zde.

Místa na tribuně
Koupí vstupenky máte zajištěn vstup do areálu, nikoli ovšem místo k sezení na tribuně. Tribuny za backstopem a montovaná tribuna ve Svoboda parku mají omezenou kapacitu a v případě divácky atraktivních zápasů se může stát, že nepojmou všechny diváky. Nejlepší výběr z míst tak budou mít návštěvníci, kteří přijdou s předstihem. Doporučujeme proto všem fanouškům, kteří chtějí dobře vidět na hru, aby se do areálu dostavili včas. Na tribunách se zároveň budou nacházet místa vyhrazená organizátorům, jednotlivým týmům a novinářům, na které mají akreditovaní přednostní právo.

Občerstvení
Přímo v obou areálech si budete moci zakoupit občerstvení. Ve Svoboda parku v Bohnicích budou otevřeny dva stánky s pivem a nealkoholickými nápoji a u hřiště A naleznete stánek s nápoji a grilovanými specialitami. Pro fanoušky bude samozřejmě otevřené i spodní patro clubhousu, kde budete mít možnost si u jídla a pití posedět. Jídlo a pití pro návštěvníky bude zajištěno také v clubhousu v areálu SaBaTu.

Merchandising a softballové vybavení
Kromě jídla a pití si ve Svoboda parku budete moci zakoupit i softballové vybavení od společnosti Vavruša sport, která bude mít otevřený stánek v přímo v areálu. Na památku si budete moci koupit i turnajové tričko a další merchandising s tématikou mistrovství Evropy. Mimo jiné také plakát, který si můžete nechat od hráček podepsat.

Kouření
V obou areálech bude v průběhu mistrovství Evropy platit přísný zákaz kouření mimo k tomu vyhrazených zón. Buďte prosím ohleduplní k ostatním návštěvníkům, dětem a hráčkám pohybujícím se v areálu.

Doprovodný program a zábava pro děti
Zápasy v obou areálech doprovodí v jejich průběhu hudba a živý komentář, na večerní atraktivní utkání jsou připravené soutěže pro fanoušky. Děti si budou moci zkusit odpálit v pálkařských klecích, v areálu Svoboda parku jsou pro ně k dispozici dvě dětská hřiště a skákací hrad.

http://www.euro2013.softball.cz

Komentáře (1)

Tomas 2013-07-04 06:40:53
Ahoj , prodám 4 permanentky na celý týden ME , bohužel se nakonec nemůžeme zúčastnit, a je mi líto aby propadly... =( Kupoval jsem za 500 Kč / Ks prodám 350 Kč / Ks nebo 1200,- Kč za všechny. Kontakt : 724 06 06 08 , nebo v.l.tomas@seznam.cz

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>