Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DownMall 2011

2011-02-11 17:34

12.2.2011, Palác Flora

DownMall má před sebou třetí ročník „devastace“ vybraného nákupního centra vybranou partou bikerů. Stalo se tradicí, že se tento opravdu netradiční a ve světě ojedinělý závod každým rokem stěhuje. DownMall mění nejen nákupní centra, ale také město. DownMall 2011 totiž míří do Prahy do Paláce Flora!

Palác Flora nabízí opět velice netradiční prostředí pro sjezdový závod. Jestli si dobře pamatujete, loni se v Praze startovalo na diskotéce, no a letos bude start závodu ve vestibulu multikina. Následovat bude průjezd po ochozech jednotlivých pater nákupního centra a chybět nebudou ani velice oblíbené eskalátory a samozřejmě ani cílový drop.

 Aby všichni dobře viděli, bude po trati rozmístěno pět kamer, které budou závod přenášet na LCD televize po celém nákupním centru. Tento přenos pak budete moci sledovat online na serverech xman.idnes.cz a freecaster.com. Díky této novince tak o atmosféru DownMallu nepřijde vůbec nikdo!

 Jak už u DownMallu bývá neoblíbeným zvykem, celý závod je z kapacitních důvodů určen pouze třicítce pozvaných riderů. Opět se tedy můžete těšit na vybranou společnost domácích a zahraničních elitních DH a 4X riderů. DownMall 2011 ovšem nebude určen pouze DH a 4X jezdcům, a proto příležitost reprezentovat i zcela odlišnou MTB disciplínu dostanou také naši přední dirt a slopestyle rideři!

 Na startovní listině samozřejmě nebude chybět ani současný mistr světa ve 4X Tomáš Slavík, který byl v Paláci Flora natáčet i videopozvánku.

 A co vy? Přijdete se 12.2.2011 podívat do Paláce Flora na DownMall 2011?

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>