Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Dostihový den s Prahou 5

2012-08-13 11:09

26.8.2012, závodiště Velká Chuhle

Městská část Praha 5 si vás dovoluje pozvat na Dostihový den s Prahou 5, který se koná v neděli 26. srpna na závodišti ve Velké Chuchli opět pod záštitou starosty MUDr. Radka Klímy (TOP 09). Akce nabídne kromě dostihů i bohatý doprovodný program, pro nejmenší účastníky jsou připraveny projížďky zdarma na trojici populárních chuchelských poníků, venkovní hřiště, trampolíny, ale také dětský koutek Hříbátka, kde budou probíhat soutěže. Na akci bude možné přispět také do charitativní sbírky Pomozte dětem.

Dospělé jistě zaujme možnost si vsadit na dostih, přičemž nejnižší podání je pouhých 20 Kč. Atmosféru dostihů si tedy jistě vychutnají všichni účastníci bez rozdílu věku. Vyvrcholením akce je závěrečný a nejdelší dostih Klasické trojkoruny pro nejlepší tříleté vytrvalce.

Vstupné na akci činí 120 Kč, nicméně je připraveno mnoho slev. Na 50% slevu mají nárok studenti do 26 let a mládež do 18 let věku, držitelé In-karty ČD, zákazníci partnerských společností. Zdarma mají vstup děti do 15 let, držitelé průkazů TP, ZTP a ZTP-P. Vstup zdarma získají též držitelé ročního jízdního kuponu na pražskou MHD (nahraného na Opencard).
Doporučujeme využít vlakový způsob dopravy linkou S7, která jezdí z Hlavního i Smíchovského nádraží každou půlhodinu a ve Velké Chuchli je zhruba za 15 minut.

Přijďte strávit poslední srpnovou neděli netradičním způsobem v atmosféře dostihů.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>