Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Doldy mistrovství České a Slovenské republiky 2011

2011-06-06 16:28

11-12.6.2011, Lezecká stěna Smíchoff

Uběhlo 18 let od rozdělení Československa. Za 18 let stihne člověk dospět. My jsme za tu dobu dospěli k nápadu, oba vrcholné závody opět sloučit. Tohoto experimentu se můžete zúčastnit v roli závodníka nebo diváka ve dnech 11.-12.6. 2011 v pražském Lezeckém centru SmíchOFF.

Na Doldy Mistrovství České a Slovenské republiky 2011 očekáváme účast nejlepší současné české a slovenské lezecké špičky. Určitě se můžete těšit na Adama Ondru, nebo vycházející hvězdu českého ženského lezení Terezu Svobodovou. Ze slovenských lezců budete moci povzbudit Ondru Švuba nebo např. Jakuba Kováčika.

V sobotu proběhnou kvalifikace mužů a žen, které se polezou stylem flash. V kvalifikaci budou připraveny následující cesty: ženy 8 a 8+/9- UIAA a muži 8+/9- a 9+ UIAA . Ženy a muži polezou současně. Díky dostatečné výšce stěny (15m) budou cesty postupně gradovat, takže se určitě nemusíte obávat boulderu u první expresky a můžete si to se svými kamarády rozdat přímo na nejprestižnějším závodu v roce. Rádi bychom navázali na československá mistrovství, kterých se zúčastňovalo okolo 120 závodníků.

Co vy na to?

V průběhu závodu vás Adam Ondra seznámí s kampaní Climb for life.

Trička pro závodníky poskytl hlavní partner závodu – společnost Progress Sportswear.

Na neděli dopoledne je naplánované semifinále mužů, odpoledne proběhne finále mužů a žen stylem on-sight.
Diváky jistě potěší, že VSTUPNÉ na oba dva dny je ZDARMA. Navíc jeden vylosovaný divák a jeden divák, který nejlépe odhadne pořadí na prvních třech místech, obdrží permanentku na 10 vstupů do LC SmíchOFF. Proto neváhejte a přijďte podpořit své favority. Věřte, budou to potřebovat. Hlavním stavěčem bude Viktor Pařízek, hlavním rozhodčím bude Jura Čermák.

Pro pořádek ještě pár důležitých časů. Registrace do závodu pro muže i ženy začne v sobotu v 8:30, cesty se budou předlézat v 9:30. V neděli se uzavře izolace mužů pro semifinále v 9:00, samotné semifinále mužů vypukne o půl hodiny později. Další časy naleznete v propozicích k závodu a na plakátu.

Na www.cupoff.cz v sekci MČR 2011 je spuštěna předregistrace pro závodníky z obou zemí. Rádi bychom upozornili ty, kteří se chtějí zúčastnit, že výše startovného se odvíjí od data vaší registrace. Pokud se zaregistrujete do 1.6., je startovné ve výši 100,-Kč, resp. 200,- Kč (člen ČHS/JAMES a nečlen ČHS/JAMES). Od 2.6. do 11.6. včetně je to 150,-Kč, resp. 250,-Kč.

Závod se koná pod záštitou starosty městské části Praha 5 MuDr. Radka Klímy, ČHS a JAMES

Rádi bychom dále poděkovali všem partnerům, kteří tuto akci podpořili:
-    Generální partner společnost Doldy
-    Hlavní partneři: Progress Sportswear, TR-walls, Lezecké centrum SmíchOFF
-    Partneři: Hannah, Rock Point, Saltic, Evolv, Glum'Store, Salewa, Climb for Life, Resiz
-    Mediální partneři: Radio Beat, Lezec.cz

Další aktuální informace budeme pravidelně zveřejňovat na www.lezec.cz , www.climb.sk , na www.cupoff.cz. a www.lezeckesteny.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>