Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Dny fitness s Česko se hýbe

2013-09-03 15:48

20-22.9.2013

Dny fitness s Česko se hýbe
vám zdarma otevřou dveře ke sportu


Zbyla vám po dovolené nějaká kila navíc? Nechce se vám naskočit do pracovního tempa? Přichází čas pro výběr toho správného fitness přesně podle vašich představ. Možností je mnoho, seznamte se s kluby, ve kterých to ještě neznáte. Právě pro vás připravila iniciativa Česko se hýbe ve dnech 20. - 22. září již potřetí dny otevřených dveří ve více než 150 fitness centrech po celé republice.

Do celorepublikového projektu jsou zapojeny nejen samotná fitness centra, ale i odborné organizace, jako je Česká komora fitness nebo například Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Cílem iniciativy Česko se hýbe je vybudovat základy pro ozdravění české populace, snížení obezity, zvýšení pohybových aktivit a preventivních opatření, a tím přimět co nejvíce lidí k pokud možno pravidelnému a zdravému pohybu, a to nejen sportu. Vytvořit základnu podporovatelů „zdravého životního stylu a zapomenutého pohybu" a dostat se do povědomí státního i nestátního sektoru (zdravotnictví, školy, ministerstva, fitness centra atd.) a zvýšit tím pohybovou gramotnost v ČR.
 
Přijďte si zdarma zacvičit a vyzkoušet si nová sportovní prostředí. Vyškolený personál vám poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy. Seznámíte se s novinkami mezi cvičebními trendy jak ve fitness tak v aerobních aktivitách, a to vše pod vedením zkušených lektorů. Vyberete si to pravé fitness přesně pro vás a vaše známé. Takové, které bude splňovat veškeré vaše představy. Pohyb se stane nedílnou součástí vašeho běžného života. Seznam zapojených fitness center naleznete na www.ceskosehybe.cz. Stačí si jen vybrat.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>