Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Dětský den v Centru Chodov

2012-05-28 13:44

DĚTSKÝ DEN V CENTRU CHODOV – OBHAJOBA PASTELKY S MARIÍ BROŽOVOU A MEDOBRANÍ

Nemáte ještě program na Den dětí? Přijďte si vyzkoušet, co vše se dá nakreslit pastelkami. Po celý den budete moci sledovat královnu pastelek Marii Brožovu, jak pracuje na svém obraze „Anděl lenošení“. Pod vedením zkušených instruktorů si její unikátní techniku navíc sami vyzkoušíte a můžete vyhrát zajímavé ceny. V Centru Chodov bude probíhat i další program ve spolupráci s jednotlivými nájemci nebo medobraní, které připravuje Český svaz včelařů.

V pátek 1. června 2012 čeká na všechny návštěvníky Centra Chodov Dětský den s pastelkovou dílnou. Program bude probíhat na čtvercovém náměstí po celý den od 10.00 do 19.00 hodin.

Seznámíte se s Marií Brožovou, která za svou unikátní techniku kresby pastelkami získala řadu mezinárodních ocenění a propaguje pastelky jako kvalitní výtvarnou techniku, jež má velké možnosti a přitom je dostupná všem. Ve svém otevřeném ateliéru bude pracovat na obraze s názvem "Anděl lenošení". Všichni zájemci si budou moci její jedinečnou techniku vyzkoušet přímo na místě v pastelkové dílně pod vedením zkušeného lektora a navíc vyhrát atraktivní ceny. Obrázky budou totiž zveřejněny na Facebookovém profilu Centra Chodov a ten, kdo získá nejvíce hlasů od fanoušků, vyhraje hračku ZIBITS od obchodu Bambule. Centrum Chodov také odmění jednoho z hlasujících fanoušků, a to poukázkou na nákup libovolného zboží nebo služeb v Centru Chodov v hodnotě 1 000 Kč.

Do doprovodného programu ke Dni dětí se zapojí také někteří nájemci Centra Chodov, kteří nabídnou různé ochutnávky pro děti. V rámci spolupráce s Českým svazem včelařů, jehož členové na střeše centra provozují tři včelí úly, je připraveno medobraní. „Vedle ochutnávky medu se děti mohou těšit na zajímavé aktivity, soutěže a dárečky. Na své si přijdou ale i rodiče, kteří budou moci ochutnat medovinu,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov. „Zájem o přírodu a vzdělávání se snažíme podpořit také například výstavou nejlepších záběrů amatérské fotografické soutěže Koktejl Faktor. Jedinečné velkoformátové fotografie, které vás zavedou do nejrůznějších míst na světě, ukážou vám příběhy lidí i zvířat nebo přiblíží ty nejmenší detaily ze života kolem nás, si můžete prohlédnout od 27. do 31. května v 1. patře.

Více informací naleznete na: www.centrumchodov.cz nebo na Facebooku.

Více o tvorbě Marie Brožové a její Galerii Pastelka naleznete na: www.pastelky.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>