Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Párty na hřišti Sparty

2011-05-25 07:23

28.5.2011 od 15hod

Sparťanský den nejen pro děti

Před posledním domácím utkáním právě probíhající sezony připravila Sparta nejen pro své dětské příznivce zábavné odpoledne na svém tréninkovém hřišti u GENERALI Areny. Spousta soutěží a zábavy na ně čeká v sobotu 28. května od 15.00, tedy před utkáním s Hradcem Králové.

Celá podívaná na tréninkovém hřišti GENERALI začíná v 15:00 v sobotu, tedy dvě a půl hodiny před výkopem utkání s Hradcem Králové. Vstup mají všichni návštěvníci zdarma! Ale pozor! Zábavné odpoledne není jen pro děti, na své si totiž přijdou i jejich rodiče.

Návštěvníci svá těla mohou protáhnout při dětských soutěžích: slalomu s míčem, hodem pěnovým oštěpem, kopu na bránu atd. Vše pochopitelně o spoustu cen.

Proběhne také slosování věrnostní soutěže Rodinné tribuny. Zájemci o vskutku zajímavé ceny by si tedy pochopitelně neměli zapomenout své kartičky, důležité sedmé razítko totiž dostanou právě na tréninkovém hřišti.

Společnost Coloseum Restaurants nabídne dětem hotdogy zdarma. Připraveno je i plno sladkostí. Největšími hity pomůže i DJ, sparťanský maskot Spartakus, nebo tvář společnosti McDonalds, Ronald McDonald.

Na sparťanském dětském dni nesmíte chybět.

www.sparta.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>