Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: Dětský den na všechny způsoby

2013-05-31 10:41

Přinášíme vám tipy na Den dětí, který letos vyšel příhodně na sobotu. Pokud navíc vyjde i počasí, můžete si spolu s dětmi užít spoustu zábavy.

Den dětí
Protože v Praze se oslav určených dětem koná o víkendu opravdu hodně, vezmeme to pouze telegraficky.

Zažij vzdělávání jinak: V rámci kampaně Česko mluví o vzdělávání proběhne o víkendu celorepubliková akce Zažij vzdělávání jinak, ke které se připojilo i Národní divadlo s programem Opera nás baví. Navíc, když u pokladny řeknete heslo EDUIN, dostanete vstupenku za 100 korun. Podrobnosti TADY.

Dětský den na Folimance: Před pár lety Praha 2 zrekonstruovala park na Folimance a vytvořila v něm několik hřišť pro děti a venkovní kavárnu, čili skvělé místo pro oslavu Dne dětí.  A jaký program si pro vás připravila, se podívejte SEM.

Tanec Praha dětem: Můžete se těšit na pohybové, výtvarné i hudební ateliéry vedené profesionálními umělci, divadelní představení, koncert, prolézačky, fotoautomat a mnoho dalšího prostoru pro kreativitu. Koná se v parku u Žižkovské věže. Více informací TADY.

Den dětí v zoo: V sobotu mají do zoo všechny děti do patnácti let vstup za 1 korunu. Podrobnosti TADY.

Děti, čtěte!: Jaký bude čtvrtý ročník festivalu čtení a divadla Děti, čtěte! se dozvíte, pokud se v sobotu vydáte do Národního památníku písemnictví. Projedete se na koníkovi příběhů do světa fantazie. Podrobnosti najdete TADY.

Den dětí v DDM: Oslavy Dne dětí pořádají i některé domy dětí a mládeže. Například v jezdeckém klubu Zmrzlík se budou děti moci zdarma povozit na koníčkovi, v Karlíně se zase náměstí promění na Karlíkovu továrnu na čokoládu. Podrobnosti o akcích DDM v Praze najdete TADY.

Bosonohý běh: Oslavu Dne dětí s přispěním na bohulibou věc můžete spojit v sobotu v parku na Ladronce, kde se bude konat Prague Barefoot Run. Poplatky ze startovného budou věnovány dětem v dětských domovech. Podrobnosti najdete TADY.

Divadlo v parku: Do Kunratického lesa se můžete v sobotu vydat za Čtyřlístkem.  Program bude opravdu bohatý, podívejte se SAMI.

Elektronemo pluje po Čertovce: S návštěvou Muzea Karla Zemana můžete spojit plavbu lodí Elektronemo, která vyplouvá z pražské Čertovky. Plavba ani návštěva muzea sice není zdarma, přesto ale určitě stojí za to. Podrobnosti najdete ZDE.

Královský průvod z Prahy na Karlštejn
Každoroční dvou denní pouť Karla IV. a jeho dvořanů z Prahy na Karlštejn si nenechte ujít tento víkend. Letos s mezizastávkou na Karlově náměstí. Celý program najdete TADY.

Pivo na Náplavce
Od pátku do soboty se na Náplavce na Rašínově nábřeží
koná festival mini pivovarů Pivo na Náplavce. Můžete ochutnat na 70 druhů piv ze 30 pivovarů. Podrobnosti o programu najdete TADY.

Khamoro: V centru Prahy a Náplavce bude v sobotu a v neděli probíhat závěrečná fáze festivalu romské hudby a tance Khamoro. Podrobnosti o programu najdete TADY.

Ona dnes: Maminky lákají na kadeřníky a vizážisty, na děti se chystají “pořadatelé nejrůznějších aktivit“. Na Petynce bude program Nadace Terezy Maxové. Podrobnosti TADY.

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>