Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Děti

Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Dětská hřiště s kavárnou II. (5)

2010-07-12 00:00

 Připadáte si také tak nevyužité zatímco vaše ratolesti spokojeně plácají bábovičky nebo se drápou na skluzavku? Pokud už nepatří do rodu batolat a není nutné jim neustále vytvářet záchrannou síť, vezměte je na takové hřiště, kde společně strávený čas bude příjemný i vám.

 
Kdy jste naposledy byla v kavárně?
Na ty první krůčky se těšilo společně s vámi i celé vaše široké příbuzenstvo. Jejich následky ponesete ale především vy sama. Pokud do teď bylo možné s jistou mírou obratnosti posedět s kamarádkou i dítkem v nějaké příjemné (pochopitelně nekuřácké) restauraci nebo kavárně, věřte, že odteď v klidu nevypijete ani skleničku vody. Řešením jsou právě kavárny a restaurace u dětských hřišť. Dvě taková naprosto plnohodnotná (žádné okénko s občerstvením) místa vám představíme právě teď.
 
Gutovka pro všechny generace
Areál hřišť a dalších volnočasových aktivit Gutovka byl slavnostně otevřen teprve loni na začátku léta. Jeho obliba mezi malými i velkými ale nepramení z toho, že je tu všechno nové, mnohem pozoruhodnější je, jak je to tu důmyslné. V areálu kromě luxusního dětského hřiště s houpačkami, prolézačkami a klouzačkami najdete také skate park a pořádnou horolezeckou stěnu. Ta vyrostla právě vedle restaurace s dvěma terasami, z nichž je výborný výhled na zmíněné hřiště pro menší děti.
 
 
Restaurace má lákavý jídelní i nápojový lístek, oboje za přijatelné ceny a na oběd dokonce nabízí polední menu,vybírat můžete ze dvou polévek a tří hlavních jídel, ukázka ZDE. Její prostory si můžete zarezervovat pro dětskou oslavu nebo grilování s přáteli. Otevřeno mají denně od 11.00 do 23.00. Jídelní lístek, nápojový lístek, interiér-exteriér.
 
Vodní svět – atrakce na celé odpoledne
Potom, co si v klidu vypijete kávičku s přítelkyní vezměte své děti (obzvlášť v těchto horkých dnech to ocení) dozadu za restauraci, kde se ukrývá podivuhodný vodní svět. Opravdu se vyplatí jít tam už posilněni, neboť tu strávíte možná celé odpoledne. V případě nouze najdete i tady na levé stráni nahoře budku s občerstvením. Další informace k vodnímu světu ZDE.

Na léto si tu pro děti připravili speciální program, během kterého se setkají se svými oblíbenými postavami z pohádek. Každou středu od 14.00, vstup zdarma, více se dozvíte ZDE.
 
 
GUTOVKU NAJDETE PŘÍMO U METRA STRAŠNICKÁ
 
 
 
Do Stromovky nejen na procházky
Další příjemné posezení včetně zábavy pro vaše nejmilejší nejmenší najdete kousek za Planetáriem v pražské Stromovce. Oproti Gutovce je tu víc stínu a skvělé odhlučnění okolním parkem, v létě ale také více komárů díky nedalekým jezírkům (a ke konci léta také invaze hladových vos). Repelent na večer tedy určitě s sebou.
 
Hlavní atrakcí dětského hřiště je model tramvaje s vagóny zakončený na jedné straně skluzavkou a na druhé volantem a řadící pákou. Pokud se vaše dítko narodilo jako strojvedoucí nebo tramvaják, připravte se na dlouhé přemlouvání a možné strkanice s ostatními dětmi. Je to totiž jejich splněný sen.
 
Stejně jako restaurace v Gutovce nabízí místní Vozovna posezení uvnitř i venku pod slunečníky. Ceny jídla jsou tu po zběžném srovnání o něco vyšší než v Gutovce, ale jídelníček je o chlup originálnější. Přesvědčte se SAMI
 
I tady si můžete rezervovat prostory restaurace pro oslavu a dokonce vás tu v parku i oddají a připraví bohatou hostinu pro všechny svatebčany. Interiér – exteriér restaurace. Otevřeno mají denně od 10.00 do 22.00.
 
DO VOZOVNY SE DOSTANETE TRAMVAJÍ č. 17, 12, 15,14 A 5 ZASTÁVKA VÝSTAVIŠTĚ. PAK KOLEM PLANETÁRIA MÍRNĚ DOLEVA A POŘÁD DOZADU. U PLANETÁRIA NAJDETE SMĚROVKU.
 
 
 
kaca

Komentáře (5)

bing maps 2022-11-04 04:39:53
My son loves this playground. He wanna comes here everyday.
Nerdle 2022-09-27 06:21:49
This is an excellent article. This is, in my opinion, one of the best posts ever written. Your work is excellent and inspiring. Thank you very much.
Scamsoldier 2022-08-02 04:54:21
Scamsoldier help students make informed decisions regarding choosing the custom writing service. We facilitate students by collecting customer reviews on custom writing services and providing academic tips on making their education process as smooth as possible!
play snake 2022-02-28 09:15:39
A good article, a good book can change the fate of so many people. Thanks for the valuable sharing, please keep it up to date and I will always follow you.
emilia 2016-03-22 11:13:46
V kavarne jsem s detmi nebyla ani si nepamatuju, takze detska hriste s kavarnou jen vitam :) jinak nase deti maji nejradeji tato detska hriste: http://www.hagspraha.cz/produkty-a-sluzby/detska-hriste/

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>