Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Děti

Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Dětská hřiště s kavárnou II. (2)

2010-07-12 00:00

 Připadáte si také tak nevyužité zatímco vaše ratolesti spokojeně plácají bábovičky nebo se drápou na skluzavku? Pokud už nepatří do rodu batolat a není nutné jim neustále vytvářet záchrannou síť, vezměte je na takové hřiště, kde společně strávený čas bude příjemný i vám.

 
Kdy jste naposledy byla v kavárně?
Na ty první krůčky se těšilo společně s vámi i celé vaše široké příbuzenstvo. Jejich následky ponesete ale především vy sama. Pokud do teď bylo možné s jistou mírou obratnosti posedět s kamarádkou i dítkem v nějaké příjemné (pochopitelně nekuřácké) restauraci nebo kavárně, věřte, že odteď v klidu nevypijete ani skleničku vody. Řešením jsou právě kavárny a restaurace u dětských hřišť. Dvě taková naprosto plnohodnotná (žádné okénko s občerstvením) místa vám představíme právě teď.
 
Gutovka pro všechny generace
Areál hřišť a dalších volnočasových aktivit Gutovka byl slavnostně otevřen teprve loni na začátku léta. Jeho obliba mezi malými i velkými ale nepramení z toho, že je tu všechno nové, mnohem pozoruhodnější je, jak je to tu důmyslné. V areálu kromě luxusního dětského hřiště s houpačkami, prolézačkami a klouzačkami najdete také skate park a pořádnou horolezeckou stěnu. Ta vyrostla právě vedle restaurace s dvěma terasami, z nichž je výborný výhled na zmíněné hřiště pro menší děti.
 
 
Restaurace má lákavý jídelní i nápojový lístek, oboje za přijatelné ceny a na oběd dokonce nabízí polední menu,vybírat můžete ze dvou polévek a tří hlavních jídel, ukázka ZDE. Její prostory si můžete zarezervovat pro dětskou oslavu nebo grilování s přáteli. Otevřeno mají denně od 11.00 do 23.00. Jídelní lístek, nápojový lístek, interiér-exteriér.
 
Vodní svět – atrakce na celé odpoledne
Potom, co si v klidu vypijete kávičku s přítelkyní vezměte své děti (obzvlášť v těchto horkých dnech to ocení) dozadu za restauraci, kde se ukrývá podivuhodný vodní svět. Opravdu se vyplatí jít tam už posilněni, neboť tu strávíte možná celé odpoledne. V případě nouze najdete i tady na levé stráni nahoře budku s občerstvením. Další informace k vodnímu světu ZDE.

Na léto si tu pro děti připravili speciální program, během kterého se setkají se svými oblíbenými postavami z pohádek. Každou středu od 14.00, vstup zdarma, více se dozvíte ZDE.
 
 
GUTOVKU NAJDETE PŘÍMO U METRA STRAŠNICKÁ
 
 
 
Do Stromovky nejen na procházky
Další příjemné posezení včetně zábavy pro vaše nejmilejší nejmenší najdete kousek za Planetáriem v pražské Stromovce. Oproti Gutovce je tu víc stínu a skvělé odhlučnění okolním parkem, v létě ale také více komárů díky nedalekým jezírkům (a ke konci léta také invaze hladových vos). Repelent na večer tedy určitě s sebou.
 
Hlavní atrakcí dětského hřiště je model tramvaje s vagóny zakončený na jedné straně skluzavkou a na druhé volantem a řadící pákou. Pokud se vaše dítko narodilo jako strojvedoucí nebo tramvaják, připravte se na dlouhé přemlouvání a možné strkanice s ostatními dětmi. Je to totiž jejich splněný sen.
 
Stejně jako restaurace v Gutovce nabízí místní Vozovna posezení uvnitř i venku pod slunečníky. Ceny jídla jsou tu po zběžném srovnání o něco vyšší než v Gutovce, ale jídelníček je o chlup originálnější. Přesvědčte se SAMI
 
I tady si můžete rezervovat prostory restaurace pro oslavu a dokonce vás tu v parku i oddají a připraví bohatou hostinu pro všechny svatebčany. Interiér – exteriér restaurace. Otevřeno mají denně od 10.00 do 22.00.
 
DO VOZOVNY SE DOSTANETE TRAMVAJÍ č. 17, 12, 15,14 A 5 ZASTÁVKA VÝSTAVIŠTĚ. PAK KOLEM PLANETÁRIA MÍRNĚ DOLEVA A POŘÁD DOZADU. U PLANETÁRIA NAJDETE SMĚROVKU.
 
 
 
kaca

Komentáře (2)

play snake 2022-02-28 09:15:39
A good article, a good book can change the fate of so many people. Thanks for the valuable sharing, please keep it up to date and I will always follow you.
emilia 2016-03-22 11:13:46
V kavarne jsem s detmi nebyla ani si nepamatuju, takze detska hriste s kavarnou jen vitam :) jinak nase deti maji nejradeji tato detska hriste: http://www.hagspraha.cz/produkty-a-sluzby/detska-hriste/

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>