Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Deskohraní 2011

2011-10-09 20:57

11. ročník mezinárodního festivalu her
8.10. - 16.10.2011, Tyršův Dům Praha
denně 9-22hod

Přijďte si zahrát deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

KDY?
Festival probíhá ve dnech 8.-16. října 2011. To znamená, že devítidenní festival můžete navštívit po dva říjnové víkendy, či ve všední dny mezi tím. Festival je otevřen denně od 9 do 22 hodin, k dispozici je program festivalu.

KDE?
Festival se koná v Praze na Malé Straně v budově České obce sokolské v Tyršově domě. Adresa je Újezd 40.

Dostanete se sem tramvajemi 12, 22 a 23, na zastávku "Hellichova", zastávka je přímo před Tyršovým domem. Nebo můžete jet tramvajemi 6 a 9 do zastávky Újezd (5 minut chůze). Máte-li rádi procházky, hezká cesta vede od Národního divadla (přes park Kampa a po lávce přes Čertovku) či od stanice metra A Malostranská.

Pro mimopražské doporučujeme nahlédnout do jízdního řádu na vlak, autobus či letadlo do Prahy. Většina vlakových i autobusových nádraží leží v blízkosti metra, kterým můžete pokračovat na Národní třídu (metro B) a pak tramvají 22, 23 nebo na stanici Malostranská (metro A) pak tramvaje 22, 23, 12.

Pojedete-li do Prahy autem, doporučujeme na okraji města vyhledat odstavné parkoviště označené "P+R" (park-and-ride) a přesednout na metro. Malá Strana leží v zóně zákazu stání, takže bez zvláštního povolení vás zde parkování přijde draho.

Můžete se také podívat na velkou mapu od metra k Tyršovu domu (194 KB), na letecký snímek (81 KB), nebo si na mapy.atlas.cz najít a vytisknout jinou mapu, která vám vyhovuje.

OBČERSTVENÍ
Občerstvení bude zajištěno v místě, za přijatelné ceny, včetně jednoduchých jídel. Pro náročnější jsou v areálu Tyršova domu hned dvě restaurace, poblíž pizzerie a mnoho dalších restaurací.

UBYTOVÁNÍ
Potřebujete-li pomoct s ubytováním, obraťte se na nás (tel 603284501). Čím dřív se ozvete, tím je větší šance, že Vám pomůžeme! V současné době Vám můžeme nabídnout:

pro ty nejméně náročné - spaní ve vlastním spacáku na koberci za 50 Kč za noc na Palubě. Vzdálenost od Tyršova domu je cca 10 min. tramvají. Počet míst je omezen a zájem bývá velký! Rozhodně nespoléhejte na to, že stačí přijet se spacákem a budete mít kde přespat! Radši neotálejte a zarezervujte si místo!
pro ty náročnější - dormitory, tj. spaní ve vícelužkovém pokoji, kde máte postel a zamykatelnou skříňku na věci. Ceny se pohybují mezi 300 a 500 Kč za noc. K dispozici bývá kuchyňka a sprchy pro celé patro. Nejbližší hostel je přímo v areálu, další jsou dosažitelné tramvají.
pro ty nejnáročnější - hotelový pokoj. Ceny začínají na 700 Kč/noc za pokoj se soc. zařízením na patře, pokoj s vlastní koupelnou od 1200 Kč/noc.

www.deskohrani.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>