Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Den dětí ve Staré čistírně

2010-05-28 16:51

Přijměte pozvání na první ročník připravované akce Den dětí ve stylu indiánského léta, která se bude konat 1. června od 10 do 18 hodin na louce přináležející ke Staré čistírně Ekotechnického musea. V případě špatného počasí program přesunut do budovy Staré čistírny.

Den dětí se koná ve spolupráci s naším partnerem - Ekocentrum Koniklec, které pro děti přichystá zábavnou výuku formou her na téma ekologie a voda. Program Ekocentra Koniklec se uskuteční za finanční podpory SFŽP a MŽP.

Dále se můžete těšit na hry v indiánském teepee, kurz modelářství papírových modelů, zkusíte si znalostní kvíz ve stanu populárního "Abíčka", kde uvidíte na vlastní oči tvůrce ABC, zkusíte si lanové prolézačky, výtvarnou dílnu, čeká Vás napínavá soutěž Vodních skautů. Zlatým hřebem celého dne bude představení Anča a Pepík loutkového divadla Buchty a loutky (znáte z
filmu Kuky se vrací). Po 18 hodině je tu pro Vás večerní opékání (špékáčky lépe vzít s sebou) a mnoho další zábavy a překvapení. Zkrátka Den dětí plný her a zábavy přesně tak, jak má být.

Akce je ZDARMA. Prohlídky podzemí umožněny za bežné ceny. Den dětí je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro školní skupiny.
PRO ŠKOLNÍ SKUPINY MOŽNOST OBĚDU

Dětská porce - pečené kuře s bramborem a 2dcl limonády celkem za 44,- Kč. NUTNÉ PŘEDEM OBJEDNAT!


 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>