Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Bavíme se na Den dětí v PALLADIU

2012-05-28 13:40

Bavíme se na Den dětí v PALLADIU

Svátek Dne dětí se bude slavit také v nákupním centru PALLADIUM. Pro děti je připraven zábavní program a rodiče mohou v tento den využít speciální slevy na dětský sortiment v mnoha obchodech PALLADIA.

Na pátek 1. června, tedy přímo na Den dětí, připravilo PALLADIUM pro děti bohatý program na patře  -2. Od 13:30 až do 17:00 hodin mohou navštívit výtvarnou dílnu, kde si vyzkouší sestavování dřevěných loutek a malování na dřevěné předlohy. Asi převážně holčičky osloví oblíbené korálkování, při kterém si budou moci vyrobit z korálků náušnice, náhrdelník nebo náramek. Hudba a písničky zazní při Road show Bobík (v 14:00 a 16:00), kde si Vaše dítka s veselými postavičkami zatancují a zasoutěží. Nebude chybět ani malování na obličej a pravá cukrová vata zdarma pro každého malého účastníka.

I rodiče si přijdou v tento den na své. Zatímco se děti budou bavit, mohou využít speciálních slev a nabídek obchodů PALLADIA. Ty pro Vás přichystaly slevy 20 – 30 % na dětský sortiment nebo dárek k nákupu. Výhodně tak nakoupíte například v Original Marines (sleva 30 % na dětský sortiment), v KappAhl (sleva 25 % na dětský sortiment), v C&A, Reserved a MOTHERCARE (sleva 20 % na dětský sortiment), v obuvi Reno a CCC Boty (sleva 20 % na dětskou obuv) nebo v Albi (sleva 20 % na dětské hry).

Pobavte se 1. června od 13:30 do 17:00 hodin zábavním programem ke Dni dětí v PALLADIU.

Přehled slev a přesné informace o programu akce naleznete na www.palladiumpraha.cz.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>