Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Den dětí v Národním muzeu

2011-05-25 11:19

Oslavte Mezinárodní den dětí v muzeu!!!

Přijďte do Národního muzea a oslavte spolu se svými dětmi jejich velký den. Mamut Hravého muzea pro děti na středu 1. června od 10:30 do 14:00 připravil v nové budově Národního muzea zábavný program. Muzeum se promění ve fotbalový stadión. Malí i velcí sportovci mohou soutěžit, ověřit si své fotbalové schopnosti a znalosti. Také oznámíme výsledky hlasování o jméno mamuta z Hravého muzea!

Myslíte si, že umíte hrát dobře fotbal? Přijďte a vyzkoušejte si své fotbalové dovednosti přímo v muzeu! Na malé i velké sportovce čeká také vědomostní kvíz o zajímavé ceny s fotbalovou tématikou. Inspiraci ke hře určitě naleznete v naší výstavě Fotbal jménem Masopust.

Akce je přístupná v rámci běžného vstupného.

Slavnostní vyhlášení jména maskota Hravého muzea!

Program zahájíme v 10.30 hodin slavnostním vyhlášením nového jména mamuta z Hravého muzea. Tímto slavnostním aktem ukončíme hledání jména, o kterém rozhodly hlasy našich dětských návštěvníků. Mamut některé z dětí odmění.    
    
Program:
Slavnostní vyhlášení nového jména maskota Hravého muzea se uskuteční v 10.30 hodin.
Začátek fotbalových aktivit v 10.30 hodin v nové budově Národního muzea.
Fotbal Vás provede také budovou muzea, kde na Vás a Vaše děti čeká soutěž o nejlepší střelbu na bránu a další dovedností fotbalové aktivity.

Zakončení programu v 14.00 hodin.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>