Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Den dětí jako za starých časů

2012-05-28 14:13

Pořadatel:     Karlínské Spektrum
Termín:     1.6.12
Místo:     Kaizlovy sady

Den dětí jako za starých časů. Odpoledne plné soutěží, které znají i vaše babičky, ale také bohatý podiový program a turnaj v kuličkách.

Kdy: 15 - 18 hod.
Kde: Kaizlovy sady, Praha 8, u stanice metra "B" Invalidovna
Pro koho: děti i jejich rodiče
Kontakt: Miroslava Nová, mnova@ddmpraha.cz

Oslavte den dětí s Karlínským Spektrem v krásném prostředí Kaizlových sadů v Karlíně! Pro všechny malé oslavence tu na první červnový den bude připraven zábavný odpolední program s mnoha soutěžemi a vystoupeními, během kterého se jistě nebudou nudit ani jejich rodiče. Vrátíme se totiž do časů našich babiček a dědečků a vyzkoušíme si, jaké hry bavily tehdejší děti a jestli jsou zábavné i pro dnešní mladou generaci. Přijďte si i vy užít veselé odpoledne, program potrvá od 15 do 18 hodin a je pro všechny návštěvníky zdarma.

A co všechno vás čeká? Pro dětské účastníky je připraven bohatý soutěžní program, propojený jednou z nejtradičnějších her – kuličkami. Ty budou odměnou za každý splněný úkol a na závěr se s nimi pod vedením mistrů z Českého kuličkového svazu zájemci o tuto hru zdokonalí. Na jednotlivých soutěžních stanovištích budou děti například vyrábět větrník, točit káču, skákat panáka či házet čáru a mnoho dalšího. Na podiu se představí dětský folklorní soubor Osminka, flašinetář a kouzelník, své dovednosti ukáže také Mistr Evropy v yoyování Tomáš Bubák. Pro nejmenší návštěvníky pak bude připraven skákací hrad.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>