Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Cartier na Pražském hradě – The Power of Style (1)

2010-05-02 20:07

9. července do 17. října 2010 v Jízdárně Pražského hradu.
Pondělí–neděle 10:00–18:00.
Prohlídka výstavy trvá přibližně 1h15 minut. Nejpozdější vstup na výstavu je v 17:15.

Výstava je v čestině a angličtině.

Vstupné - koupit vstupenky můžete přes Ticketpro.
Kategorie Konečná cena
Základní vstupné 325 Kč
Zakladní vstupné (SO+NE+svátky) 375 Kč
Děti (7 -15let) + Senioři 275 Kč
Senioři (SO+NE+svátky) 300 Kč
Student (držitele karet ISIC a INDEXu) 275 Kč
Rodinné vstupné (2 + 2 do 15 let) 795 Kč
Soukromá skupina (20 a více) 275 Kč/osobu
Školní skupina (20 a více) 165 Kč/osobu
Informace:

Z důvodu zajištění kvalitního zážitku budou návštěvníci vpouštěni na výstavu během otvírací doby v 15ti minutových intervalech. Vzhledem k očekávanému velkému zájmu lze vstupenky zakoupit předem prostřednictvím Ticketpro.

Na výstavě platí zákaz kouření, vnášení jídla, pití a batohů, používaní mobilních telefonů, fotografování, kočárků.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výstava, která se koná od 9. července do 17. října 2010 v Jízdárně Pražského hradu, představí přes 350 výjimečných a historických šperků, hodinek a luxusních předmětů vytvořených firmou Cartier.

Jízdárna Pražského hradu se tak po Metropolitním muzeu v New Yorku, Britském muzeu v Londýně a dalších proslulých výstavních síních v Paříži (Le Petit Palais), Berlíně (Vitra Design Museum), Moskvě (Kremelské muzeum), Tokiu (Národní muzeum) či nyní v Pekingu (Palácovém muzeu v srdci Zakázaného města) stane dalším místem, kde budou mít návštěvníci z celého světa možnost seznámit se s výtvory firmy Cartier za 160 let její existence.

"Výstavy Cartier pořádané výše uvedenými prestižními kulturními institucemi byly velmi úspěšné a jsem nesmírně hrdý, že mohu spolupracovat s Pražským hradem, a umožnit tak občanům České republiky a návštěvníkům největšího hradního komplexu na světě obdivovat více než 350 výtvorů odrážejících vývoj stylu a know-how značky Cartier," říká Pierre Rainero, ředitel Cartier Heritage.

Výstava návštěvníkům formou fascinující a inspirující cesty nabídne jedinečný pohled na poklady královského klenotníka. Představí vlivy, jež vedly k vytvoření uměleckých děl, a dále originální archivní materiály a biografické příběhy jejich známých majitelů.

"Naším cílem je přivážet do Prahy nejvyhledávanější světové výstavy. Proto je Pražský hrad ideálním místem pro představení této světově proslulé sbírky. Umístění výstavy do Jízdárny dodá zážitku na tajuplnosti a kouzlu," říká Ivo Velíšek, ředitel Správy Pražského hradu.
 

Komentáře (1)

stickman fighter 2022-06-27 08:35:37
All women who love beauty fall in love with that bracelet

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>