Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Kam za čarodějnicemi?

2011-04-28 07:22

Otevřený oheň ve městě? Ano, přišel čas pálení čarodějnic. Ohně se letos opět rozhoří na Ladronce, u Vltavy a do konce i na Kampě. Připravte si polínka, už brzy nastane Valpuržina noc!

Všechny čarodějnice zůstaňte v Praze!
Jednoznačně nepropracovanější čarodějnický plán mají na Ladronce. Počítá se tu s návštěvou množství čarodějnic, a pokud v sobě také nějakou ukrýváte, nebo snad nějakou znáte, přizvěte ji. Odhalit se může na místě přímo v maskovacím salóně. K tanci i zábavě budou hrát například CLOU, Dolly Bus Band, nebude chybět ohňová show, soutěže a spousta legrace. Podrobnosti o Čarodkách 30. 4. na Ladronce najdete TADY.

Košťata, kocoury, žáby, netopýry a jinou havěť si s sebou máte přinést 30. 4. na Malou Stranu, kde se bude konat tradiční Malostranské pálení čarodějnic. Odpoledne bude připraven program pro děti, navečer vyrazí lampiónový průvod na Náplavku, kde bude přibližně ve 20.00 slavnostně  zapálena hranice. Podrobnosti najdete TADY.

Slétat se budou 30. 4. čarodějnice také do Žlutých lázní. Jejich rej propukne na břehu Vltavy v pozdním odpoledni, slétat se tu budou už od 14.00. Ani tady nebude pochopitelně chybět hranice, navíc bude hrát diskotéka pro děti, soutěže, hry a tak podobně. Podrobnosti najdete TADY.


sxc.hu

Buřty, nebo vuřty? Zaléží na tom, jak to máte rádi. Jedno z toho si budete moci opéct na ohni, který bude sloužit též k pomyslnému pálení čarodějnic 30. 4. na Bobové dráze v Proseku. Děti si budou moci nějakou čarodějnici vyrobit sami a i zde si zasoutěžíte. Podrobnosti najdete TADY.

Společně s celodenním jarmarkem bude probíhat pálení čarodějnic 30. 4. v Břevnově. Organizátoři za Spolek břevnovských živnostníků lákají na řadu dobrot včetně Střešovických taliánů. Odpoledne bude zapáleno několik menších ohníčků určených k opékání a později večer pak zaplá velká hranice určená k upalování. Další podrobnosti najdete TADY.

Koncertně pojali pálení čarodějnic 30. 4. na Císařské louce ve Fun Islandu. Hvězdami večera, kromě samotných čarodějnic pochopitelně, bude Michal Hrůza a Lety mimo. Vše potřebné najdete TADY. Následovat hned ráno bude aktivistický MAY DAY FESTIVAL.

Bohatý program, divadlo pro děti a tisíc světel pro Etiopii slibují organizátoři čarodějnic ze sdružení Green doors, provozovatelé kavárny Café na půl cesty. Pálení proběhne na Pankrácké pláni v sobotu 30. 4. odpoledne. Všechny důležité informace najdete TADY.

Pozvánky na další akce naleznete zde. Jakékoli další tipy na sobotní pálení uvítáme. Přidávejte je do komentářů!

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>