Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Praha sportovní zve na celopražské turnaje Byrokrat cupu

2013-05-10 10:32

2.3.2013, Bowling Celnice, V Celnici 10, Praha

Už třinácté narozeniny letos slaví úspěšný sportovní seriál pro firemní týmy, Byrokrat cup. Unikátní série letos nabídne šestnáct turnajů ve dvanácti sportech. Firmám ze všech možných odvětví nabídne možnost změřit síly s konkurencí přímo na hřišti.

A kde jinde by se měl lépe tmelit pracovní kolektiv než při sportu? Tam jdou všechny starosti stranou a řeší se jediné, jak uspět jako tým,“ prozrazuje hlavní myšlenku organizátor Byrokrat cupu Saša Mráz.

Navíc je to ideální způsob, jak se odreagovat po pracovním týdnu. „Věřím, že všichni mají moc krásné kanceláře, ale o víkendu z nich rádi zmizí,“ usmívá se Mráz. Ten zve firmy na všech 16 turnajů. „Na výběr je z celé řady sportů od bowlingu, přes fotbal, plážový volejbal, až po golf, takže věřím, že si každý vybere.“

Firmy se mohou hlásit do jednotlivých turnajů. „Záleží na nich, kolika akcí se zúčastní. Samozřejmě čím více, tím větší šanci budou mít na celkové vítězství,“ vysvětluje Mráz a připomíná výsledky posledních ročníků.

Dva roky po sobě dominoval tým Metrostavu. Až loni ho odsunul v dramatickém finiši na druhou pozici tým Adidas Coty. Doufám, že i letos to bude drama až do posledního turnaje. Sám jsem zvědavý, kdo překvapí tentokrát.“

První turnaj v bowlingu je už na začátku března. Celý seriál pak vyvrcholí na konci listopadu. Více informací se dočtete na oficiálním webu www.byrokratcup.cz.

Další sportovní akce z Prahy najdete na http://www.prahasportovni.cz/.Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>