Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

20. Břevnovský masopust (3)

2014-02-23 19:13

Masopustní veselí v Praze začne už v sobotu 22.2.2014 na Carnevale Praha.
V čele průvodu, který vyjde z Clam Gallasova paláce půjdou i zástupci Břevnovského masopustu, členové Spolku Břevnovských živnostníků. Po celou dobu průvodu bude kolem břevnovských hodně rušno, neboť kolemjdoucím si budou moci zase po roce utrhnou z břevnovských řezníků klobásku na chuť.  Na závěr průvodu pozve předseda Spolku Břevnovských živnostníků Tomáš Hudera všechny přítomné na 20.Břevnovský masopust .


20. Břevnovský masopustní průvod vyrazí Břevnovem v úterý 4.3.2014 a letos bude mít stejně jako loni svůj začátek u KC Kaštan, Bělohorská 150. Sraz masek je v 15.45. V  16 hodin bude uděleno masopustní právo a  průvod se vydá  za náležitého veselí masek i ostatních občanů na svoji cestu po Bělohorské až k hotelu Pyramida, kde bude pochována basa. Průvod budou doprovázet bubeníci a další hudebníci. Dorazí i kejklíř Vítek se svoji družinou a dlouhorukými Chudadly a další maškary. Během průvodu bude pro masky připraveno občerstvení.  Masopustní veselí bude ukončeno u hotelu Pyramida, kde na  vás čeká pravá česká zabijačka s posezením, hudbou a tancem. Pro děti bude připraveno divadlo,  budou si moci vyzkoušet své dovednosti v žonglérské škole kejklíře Vítka a na závěr večera shlédnout jeho ohňovou masopustní show.
Čerstvé jitrničky, jelita, tlačenka, polévka, guláš a jiné. A samozřejmě pivo a teplé nápoje.
Dětské masky v průvodu dostanou dárky a nejlepší budou oceněny.  
Bubínky, řehtačky, trumpetky aj. s sebou.

V sobotu 8.3.2014 od 19 hodin se v břevnovském hotelu Pyramida uskuteční 20.Maškarní bál, letos poprvé bez tématu pro masky, s doufáním, že letos na jubilejní bál přijdou v maskách úplně všichni.
Během večera budou vyhodnoceny nejlepší masky večera.
Součástí maškarního bálu bude tradiční bohatá živnostenská tombola o hodnotné ceny.  
První cenou je zapůjčení automobilu Škoda s plnou nádrží na víkend.    
Vstupenky na bál, k sezení u stolu v ceně 290,- Kč je možné koupit na : www.spolekbrevnovskychzivnostniku.cz
nebo v prodejně Outlet, Bělohorská 92, Praha 6 - Břevnov
Komentáře (3)

download now to play 2021-06-28 12:00:46
Hello, May I ask if when is the next Carnival festivities in Prague? I have been waiting forever in your update. Are they going to set an event this year? My children miss going out and I want them to experience the festival in prague. Hoping to visit there with them soon
learn more 2021-06-28 11:58:40
I missed going out to go Carnival festivities in Prague, we have actually been there with my friends and that is the first festival I ever been to. Looking forward to finding out additional from you afterward, I will share the news with my friends as well. Thanks a lot mate.
I missed going out to go Carnival festivities in Prague, we have actually been there with my friends and that is the first festival I ever been to. Looking forward to finding out additional from you afterward, I will share the news with my friends as well. Thanks a lot mate.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>